ЗНО 2019. Завдання та відповіді на тест пробного ЗНО з історії України (pdf)

Оновлено 4 червня 2019 року, додано завдання та відповіді ЗНО 2019 з історії України

Скачати завдання і відповіді ЗНО 2019 з історії України

23 березня 2019р. відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Переглянути завдання та відповіді із інших предметів: математики (власні розв’язки)англійської мови (власні розв’язки)фізикихіміїбіології, географії та французька, іспанська, німецька мови, українська мова (16 березня)

Оновлено 26.03.2019р. додано офіційні відповіді, чистий тестовий зошит та відеоогляд ЗНО 2019 з історії України

Ми у соціальних мережах  https://www.facebook.com/dpa.zno або  https://t.me/zno_erudyt .

Обговорювати завдання, відповіді пробного ЗНО з історії України ви можете у коментарях до даної статті, які розміщені в кінці сторінки

Скачати таблицю переведення тестових балів з пробного ЗНО 2019 з історії України

Скачати завдання у пдф пробного ЗНО 2019 з історії (pdf) (тестовий зошит учня)




Завдання тестового зошита з пробного ЗНО 2019 з історії України читати онлайн

Правильні відповіді з пробного ЗНО 2019 з історії України

Офіційні відповіді пробного ЗНО з історії України

Відеоогляд тесту ЗНО 2019 з історії України

Обговорення завдань з пробного ЗНО 2019 з історії України у Facebook

Завдання ЗНО 2019 з історії України

 

Характеристика сертифікаційної роботи з історії України у 2019 році

Пробне ЗНО 2019 з історії України
Пробне ЗНО 2019 з історії України

Сертифікаційна робота з історії України містить 60 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 94. На виконання сертифікаційної роботи відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань частини 1 буде зараховано (за вибором здобувача) як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти. 
Результат виконання завдань частин 1 і 2 буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Робота має  дві частини:

  • Частина 1 «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» містить 30 завдань різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити та записати в бланку відповідей А.
  • Частина 2 «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» містить 30 завдань різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити та записати в бланку відповідей А.

 

Типи завдань сертифікаційної роботи та схеми нарахування балів за виконання завдань

Форма / опис завдання Схема нарахування балів
Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1–23*, 31–53). Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А. 0 або 1 бал:1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності(«логічні пари») (№ 24–26*, 54–56). Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.  0, 1, 2, 3 або 4 бали:1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари») або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення правильної послідовності (№ 27*, 28* і 57, 58). Завдання складається з основи та переліку подій (явищ, фактів, процесів тощо), позначених буквами, які потрібно розташувати в правильній послідовності, де перша подія/дія має відповідати цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.  0, 1, 2 або 3 бали:3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій (явищ, фактів, процесів тощо); бали, якщо правильно вказано першу й останню подію (явище, факт, процес тощо); 1 бал, якщо правильно вказано або першу, або останню подію (явище, факт, процес тощо); балів за будь-яку правильно вказану подію (явище, факт, процес тощо), якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; балів за завдання, якщо неправильно вказано першу й останню події (явища, факти, процеси тощо), або відповіді на завдання не надано.
Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (№ 29*, 30* і 59, 60).Завдання складається з основи та семи варіантів відповіді, позначених цифрами, серед яких лише три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і записав три відповіді (цифри) у бланку відповідей А.  0, 1, 2 або 3 бали:1 бал – за кожен правильно вказаний варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; балів, якщо не вказано жодного правильного варіанта відповіді (цифри), або один варіант відповіді (цифра) вказано тричі, або відповіді на завдання не надано.

Порядок написання цифр значення не має.

* – завдання з історії України, результат виконання яких буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації

Завантажити характеристику у форматі PDF.

Джерело: http://testportal.gov.ua/sertificatist

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments