ЗНО 2015. Таблиця переведення тестових балів з історії України

728-90-acid
Таблиця переведення тестових балів ЗНО 2015

Таблиця переведення тестових балів ЗНО 2015

Скачати таблицю

Опублікована офіційна таблиця переведення тестових балів ЗНО 2015 з історії України у 200 бальну систему.

Детальніше про поріг “склав\не склав” з історії України.

Тестування з історії України відбулося 19 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 158 тисяч осіб.

Сертифікаційна робота містила 56 завдань, на виконання яких було відведено 135 хвилин. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, – 90.

Пороговий бал тесту був встановлений експертною комісією напередодні і склав 25 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких склав 24 бала включно або нижче (11,7 % учасників ЗНО з історії України), вважаються такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з історії України та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета під час вступної кампанії.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.

У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів у 200 бальну шкалу з тесту ЗНО 2015 з історії України.

istoriya-zno-2015-tabl

Сподобалась стаття? Поділіться у соціальних мережах:Оцініть статтю:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет голосов, оставьте первым)
Loading...
 

Вам також буде цікавим

Comments:

Залишити відповідь