Формули, які будуть (і не будуть) у тестовому зошиті на ЗНО 2021 з математики

У 2021 році на ЗНО з математики буде багато нововведень і відмінностей від ЗНО минулих років. Основні з них – це те, що ЗНО 2021 з математики стане обов’язковим для всіх і його результати будуть внесені в атестат як оцінка за ДПА. Наступне нововведення – це те, що ЗНО з математики тепер стане дворівневим. Базовий рівень пишуть ті випускники, хто не планує вступати до ВНЗ. Всі інші, хто планує продовжувати вчитися, пишуть і базовий, і профільний рівні тесту. І, найрадісніше нововведень, – це те, що у зошитах ЗНО 2021 з математики будуть формули!

Оновлено. Додано також формули яких не буде у тестовому зошиті ЗНО з математики (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки)

Сталося чудо !!!! Я думаю, що нарешті то були почуті всі молитви всіх випускників минулих років і наступного року. У демонстраційних варіантах ЗНО 2021 з математики є формули! Тобто тепер на ЗНО з математики будуть формули!!! Ознайомитися зі списком формул, дозволених на ЗНО і завантажити pdf файл з формулами ви зможете трохи нижче. А поки про відмінності між базовим і профільним рівнями тесту ЗНО 2 021 з математики.

ДПА 2021 з математики. Дворівневі тести

Ось дослівна інформація, яка оприлюднена на офіційному сайті УЦОЯО.

Для проведення ДПА з математики у 2021 році буде розроблено два варіанти сертифікаційних робіт:

Завантажити: Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року (5284 downloads)

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не планують використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, отримають тільки оцінку за шкалою 1–12 балів за виконання завдань сертифікаційної роботи рівня стандарту. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня, а як оцінка ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31. Такі учасники отримають результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту) і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання усіх завдань сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня отримають оцінку за шкалою 1–12 балів і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

Формули які будуть на ЗНО з математики у 2021 році

Завантажити: Формули які будуть на ЗНО 2021 з математики (pdf) (28690 downloads)

Формули яких не буде у тестовому зошиті ЗНО 2021 з математики

Завантажити: Формули, яких не буде у тестовому зошиті на ЗНО (2447 downloads)

Рекомендуємо переглянути коротенькі відео про Особливості ЗНО 2021 з української мови та математики (ВІДЕО)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments