Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО 2015 з історії України – 25

Інформація про тест ЗНО 2015 з історії України
Інформація про тест ЗНО 2015 з історії України

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти під час онлайн-трансляції 2 липня визначила пороговий бал «склав/не склав» для тесту з історії України. Він становить  25.

За даними УЦОЯО, на участь у ЗНО  з історії України, що відбулось 19 червня, зареєструвались 159 024  абітурієнти.  Взяли участь 130 464 особи.

75 експертів з різних регіонів України, які працювали у складі 9 комісій, запропонували пороговий бал «склав/не склав» для тесту з історії України – 27,75. На думку експертів, 13 % учасників ЗНО не складуть тест з історії України.

Проте після отримання всіх результатів, скориставшись методом Ангоффа-Беука, експерти побудували графік і визначили пороговий тестовий бал – 25. Відсоток учасників, які подолають поріг, – 88,3 %.

“За кількістю учасників тест з історії України другий після української мови та літератури, тому, зрозуміло, що кожен процент тягне за собою велику кількість абітурієнтів”, – зауважив директор УЦОЯО і запропонував перейти до обговорення.

На засіданні комісії, крім пропозиції погодитись із висновками експертів, висловлювались і думки щодо збільшення порогового бала до 26. Однак після обговорення експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила поріг для для тесту з історії України – 25.

Нагадаємо, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів будуть оголошені 3 липня.

Скачати таблицю переведення тестових балів ЗНО 2015 з історії України.

Нагадаємо, що завдання і відповіді  до тесту ЗНО 2015 з історії України розміщені у розділі Підготовка до ЗНО 2015 з історії України.

http://pedpresa.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь