Поріг “склав/не склав” ЗНО 2016 з історії України складає 25 балів

25 балів - поріг "склав/не склав" ЗНО 2016 з історії України

25 балів – поріг “склав/не склав” ЗНО 2016 з історії України

Учасники ЗНО 2016 які набрали 25 тестових балів з історії України  подолали поріг “склав/не склав”. Вони матимуть змогу використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

25 травня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг “склав/не склав” для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2016 році дорівнюватиме 25 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

26 травня мають бути оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з історії України також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, дорівнювала 94 тестовим балам.

http://osvita.ua

Поділитись у соціальних мережах:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет голосов, оставьте первым)
Loading...
 

Вам також має сподобатись...