ДПА 2018. Відповіді до збірника завдань Українська мова, 4 клас, Пономарьова, Генеза

Відповіді до збірника ДПА 2018. Українська мова. Підсумкові контрольні роботи у 4 класі, автор Пономарьова, видавництво Генеза. Нагадаємо, що на сайті Ерудит.нет окрім онлайн перегляду усі збірники ДПА 2018 ви можете скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки).

Скачати збірник завдань Українська мова Пономарьова Генеза

Читати відповіді до ДПА 2018 Українська мова, Пономарьова (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Відповіді ДПА 2018 4 клас Українська мова, Пономарьова

Відповіді ДПА 2018 4 клас Українська мова, Пономарьова
Відповіді ДПА 2018 4 клас Українська мова, Пономарьова

Видавництво: Генеза

Автор Пономарьова К. І.

Мова: українська

Рік видання: 2018

Посібник містить відповіді до 15 варіантів контрольних робіт двох варіантів із збірника ДПА 2018 Українська мова, 4 клас, Генеза.

Контрольні роботи № 1-7, укладені за першим підходом, містять по шість завдань: текст для списування (з пропущеними орфограмами) обсягом 50-55 слів (його можна використати для диктанту), чотири відкритих за¬вдання до цього тексту й одне творче.

Контрольні роботи № 8-15, розроблені за другим підходом, складаються із семи завдань: тексту для списування (з пропущеними орфограмами) обсягом 25-30 слів (його можна використати для диктанту), трьох завдань закритого типу з трьома варіантами відповіді, одного завдання на встановлення послідовності чи відповідності, одного відкритого завдання, що передбачає коротку письмову відповідь, і одного творчого завдання.

Скачати відповіді до збірника ДПА 2018 Українська мова, 4 клас, Генеза (pdf): джерело 1

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь