ДПА 2018. Збірник завдань Українська мова Пономарьова Генеза

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) Пономарьова К. (Генеза). Нагадаємо, що усі збірники ДПА 2018 ви маєте можливість безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки).

Скачати відповіді до збірника завдань Українська мова, 4 клас, Пономарьова, Генеза

Читати збірник завдань ДПА 2018 Українська мова, 4 клас, Генеза онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник завдань для підсукових контрольних робіт Українська мова, Геназа

Збірник завдань для підсукових контрольних робіт Українська мова, Геназа

Видавник: Генеза

Сторінок: 64

Формат: 70×100

Обкладинка: М’яка

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) Пономарьова К. містить орієнтовні контрольні роботи для підготовки учнів 4 класу до державної підсумкової атестації з української мови.

Зміст підсумкових контрольних робіт з української мови розроблено відповідно до вимог оновленої в 2017 році навчальної програми з української мови для 1-4 класів та Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової ніколи, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 р. № 1009.

Запропоновані контрольні роботи є комбінованими і передбачають перевірку мовних знань та правописних і мовленнєвих умінь. Для перевірки мовних знань використовуються тестові завдання закритого типу, що передбачають вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів, завдання на встановлення послідовності або відповідності, а також відкриті завдання, що передбачають коротку письмову відповідь. Перевірку правописних умінь пропонується здійснювати шляхом написання диктанту або списування тексту з пропущеними орфограмами (кількість орфограм становить 25 % від загальної кількості слів у тексті). З метою перевірки мовленнєвих умінь використовується творче завдання, що передбачає написання невеликого зв’язного висловлювання (5-6 речень). З огляду на те, що в орієнтовних вимогах до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів пропонується два підходи до конструювання комбінованої контрольної роботи, у посібнику подано два види робіт.Контрольні роботи № 1-7, укладені за першим підходом, містять по шість завдань: текст для списування (з пропущеними орфограмами) обсягом 50-55 слів (його можна використати для диктанту), чотири відкритих завдання до цього тексту й одне творче.

Контрольні роботи з української мови № 8-15, розроблені за другим підходом, складаються із семи завдань: тексту для списування (з пропущеними орфограмами) обсягом 25-30 слів (його можна використати для диктанту), трьох завдань закритого типу з трьома варіантами відповіді, одного завдання на встановлення послідовності чи відповідності, одного відкритого завдання, що передбачає коротку письмову відповідь, і одного творчого завдання.

Відповідно до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи комбіновані роботи № 1—7 оцінюються таким чином: за списаний без помилок текст або диктант виставляється 6 балів (за кожну допущену в списаному тексті чи диктанті помилку знімається по 1 балу; за 6 і більше помилок — жодного бала за це завдання не виставляється), кожне відкрите завдання оцінюється 1 балом, творче завдання — 2 балами (по 1 балу за зміст і грамотність; враховуються помилки лише на ті правила, вивчення яких передбачено навчальною програмою для 1-4 класів). Контрольні роботи № 8—15 оцінюються в такий спосіб: за списаний без помилок текст або диктант виставляється 3 бали (за кожну допущену в списаному тексті чи диктанті помилку знімається по 1 балу; за 3 і більше помилок — жодного бала за це завдання не виставляється), кожне завдання закритого типу оцінюється 1 балом, завдання на встановлення послідовності чи відповідності, а також відкрите завдання — 2 бала-ми (якщо таке завдання виконано частково, то зараховується 1 бал), творче завдання — 2 балами (по 1 балу за зміст і грамотність; ураховуються помилки лише на ті правила, вивчення яких передбачено навчальною програмою для 1-4 класів).

Для підготовки до ДПА 2018 в 4 класі з укр. мови.

 

Скачати збірник завдань для підсукових контрольних робіт Українська мова, Геназа (pdf): джерело 1

Поділитись у соціальних мережах:
Facebook
0
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 3, в среднем: 3,33 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Залишити відповідь