ДПА 2018. Збірник завдань Українська мова Пономарьова Генеза

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) Пономарьова К. (Генеза). Нагадаємо, що усі збірники ДПА 2018 ви маєте можливість безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки).

Скачати відповіді до збірника завдань Українська мова, 4 клас, Пономарьова, Генеза

Читати збірник завдань ДПА 2018 Українська мова, 4 клас, Генеза онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник завдань для підсукових контрольних робіт Українська мова, Геназа

Збірник завдань для підсукових контрольних робіт Українська мова, Геназа
Збірник завдань для підсукових контрольних робіт Українська мова, Геназа

Видавник: Генеза

Сторінок: 64

Формат: 70×100

Обкладинка: М’яка

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) Пономарьова К. містить орієнтовні контрольні роботи для підготовки учнів 4 класу до державної підсумкової атестації з української мови.

Зміст підсумкових контрольних робіт з української мови розроблено відповідно до вимог оновленої в 2017 році навчальної програми з української мови для 1-4 класів та Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової ніколи, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 р. № 1009.

Запропоновані контрольні роботи є комбінованими і передбачають перевірку мовних знань та правописних і мовленнєвих умінь. Для перевірки мовних знань використовуються тестові завдання закритого типу, що передбачають вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів, завдання на встановлення послідовності або відповідності, а також відкриті завдання, що передбачають коротку письмову відповідь. Перевірку правописних умінь пропонується здійснювати шляхом написання диктанту або списування тексту з пропущеними орфограмами (кількість орфограм становить 25 % від загальної кількості слів у тексті). З метою перевірки мовленнєвих умінь використовується творче завдання, що передбачає написання невеликого зв’язного висловлювання (5-6 речень). З огляду на те, що в орієнтовних вимогах до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів пропонується два підходи до конструювання комбінованої контрольної роботи, у посібнику подано два види робіт.Контрольні роботи № 1-7, укладені за першим підходом, містять по шість завдань: текст для списування (з пропущеними орфограмами) обсягом 50-55 слів (його можна використати для диктанту), чотири відкритих завдання до цього тексту й одне творче.

Контрольні роботи з української мови № 8-15, розроблені за другим підходом, складаються із семи завдань: тексту для списування (з пропущеними орфограмами) обсягом 25-30 слів (його можна використати для диктанту), трьох завдань закритого типу з трьома варіантами відповіді, одного завдання на встановлення послідовності чи відповідності, одного відкритого завдання, що передбачає коротку письмову відповідь, і одного творчого завдання.

Відповідно до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи комбіновані роботи № 1—7 оцінюються таким чином: за списаний без помилок текст або диктант виставляється 6 балів (за кожну допущену в списаному тексті чи диктанті помилку знімається по 1 балу; за 6 і більше помилок — жодного бала за це завдання не виставляється), кожне відкрите завдання оцінюється 1 балом, творче завдання — 2 балами (по 1 балу за зміст і грамотність; враховуються помилки лише на ті правила, вивчення яких передбачено навчальною програмою для 1-4 класів). Контрольні роботи № 8—15 оцінюються в такий спосіб: за списаний без помилок текст або диктант виставляється 3 бали (за кожну допущену в списаному тексті чи диктанті помилку знімається по 1 балу; за 3 і більше помилок — жодного бала за це завдання не виставляється), кожне завдання закритого типу оцінюється 1 балом, завдання на встановлення послідовності чи відповідності, а також відкрите завдання — 2 бала-ми (якщо таке завдання виконано частково, то зараховується 1 бал), творче завдання — 2 балами (по 1 балу за зміст і грамотність; ураховуються помилки лише на ті правила, вивчення яких передбачено навчальною програмою для 1-4 класів).

Для підготовки до ДПА 2018 в 4 класі з укр. мови.

 

Скачати збірник завдань для підсукових контрольних робіт Українська мова, Геназа (pdf): джерело 1

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь