ДПА 2017. Англійська мова 9 клас, Константинова, Освіта

Збірник ДПА 2017 Англійська мова 9 клас

На даній сторінці опубліковано збірник ДПА 2017 Англійська мова (рівень А2 + B1) 9 клас, автора Константинова О. М., видавництво: Освіта. Посібник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в онлайн режимі.

<< New. На сайті опубліковано збірник ДПА 2018 англійська мова,Константинова >>

Скачати відповіді ДПА 2017 Англійська мова, 9 клас, Освіта (ПОВНА ВЕРСІЯ)

Читати в режимі онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник ДПА 2017 Англійська мова (рівень А2 + B1) , 9 клас

Збірник ДПА 2017 Англійська мова 9 клас
Збірник ДПА 2017 Англійська мова 9 клас

Автор Константинова О. М.

Кількість сторінок 96

Видавництво «Освіта»

Рік видання 2016

Збірник ДПА 2017 з Англійської мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Посібник  містить 44 тести: 22 тести – рівень А2+, 22 тести – рівень В1. До складу кожного тесту входять:

  • текст для читання з одним післятекстовим завданням;
  • текст із пропущеними словами на використання мови;
  • завдання для написання письмового повідомлення.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 15.03.2016 р. № 2.1/12-Г-76)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від ЗО грудня 2014 року № 1547, атестація з іноземних мов проводиться у письмовій формі і складається з трьох частин (читання, використання мови та письмового повідомлення) за матеріалами, підготовленими вчителем.

Збірник завдань включає 44 варіанти, кожен з яких відповідає вимогам формату ДПА. Матеріали забезпечують виявлення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та дають можливість виявити рівень володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для загальноосвітніх навчальних закладів рівням: рівень А2+ для загальноосвітніх шкіл (22 тести); для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов — рівень В1 (22 тести).

Кожен з варіантів включає розділи для оцінювання лексико-граматичних навичок, а також умінь читання, писемного мовлення. До складу кожного тесту входять: текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови та завдання для написання письмового повідомлення.

Тестові завдання диференційовані за рівнем складності з тим, щоб бути цікавими і корисними як для учнів загальноосвітніх шкіл, так і шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. При цьому велика частина завдань має базовий рівень складності й орієнтована на програму загальноосвітньої школи.

Матеріали для державної підсумкової атестації з іноземної мови в 9 класі навчальних закладів системи загальної середньої освіти складено відповідно до чинної Програми загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки України, що дозволить їх використовувати в комплексі з будь-якими навчально-методичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством освіти і науки. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи.

Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великій Британії та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.

Перше завдання перевіряє рівень сформованості вмінь учнів читати і розуміти тексти самостійно, у визначений проміжок часу.

Учням пропонується нескладний автентичний текст, який відповідає рівню А2+ чи В1 згідно з європейським стандартом: статті із періодичних видань; листи (особисті, офіційні тощо); оголошення, реклама; особисті нотатки, повідомлення.

Форми завдань: завдання із вибором правильної відповіді; завдання на встановлення відповідності (добір логічних пар); завдання на встановлення зв’язків між інформаційними блоками; вибір назв абзаців тексту із запропонованих. Для кожного тестового завдання запропоновано кілька варіантів відповідей, з яких тільки одна правильна.

Друге завдання — використання мови. Це завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Мета — визначити рівень володіння лексичними, граматичними та семантичними знаннями, що дадуть можливість учням вільно спілкуватися іноземною мовою.

Учням пропонуються різні за обсягом та складністю тексти, пов’язані із ситуаціями спілкування в контексті дійсності та життя у країнах, мова яких вивчається.

Форми завдань: завдання із вибором однієї правильної відповіді із чотирьох варіантів.

Третє завдання — писемне мовлення. Мета — визначити рівень сформованості в учнів навичок і вмінь, необхідних для вирішення на письмі комунікативних завдань, що пов’язані із повсякденним життям.

Учням пропонується написати невеличкі тексти на основі конкретної ситуації в певному форматі (повідомлення, листи, інформація, висловлювання, записка довільної форми тощо).

Обсяг письмового висловлювання складає не менше 35 слів для загальноосвітніх навчальних закладів і 45 слів для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

На виконання завдань (читання, використання мови та письмо) передбачено 35 хвилин.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/dpa.zno

Скачати збірник (pdf): джерело 1, джерело 2 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь