ДПА 2019 (2018). Збірник завдань з англійської мови 9 клас, Константинова, Освіта

Збірник завдань з англійської мови для провдення державної підсумкової атестації ДПА 2019 (2018) з англійської мови у 9 класі. Автор Константинова, видавництво: Освіта.

Скачати відповіді до збірника завдань з англійської мови 9 клас, Константинова, Освіта

Нагадаємо, що на сайті Ерудит.нет окрім онлайн перегляду усі збірники ви можете безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки)

Читати ДПА 2019 (2018) Англійська мова, 9 клас, Константинова онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Завдання збірника ДПА 2019 з англійської мови, Константинова збігаються із завданнями за 2018 рік

Збірник завдань з англійської мови, 9 клас, Константинова, ДПА 2019 (2018)

Константинова дпа 2019 9 клас англійська мова збірник завдань
Константинова дпа 2019 9 клас англійська мова збірник завдань

Автор: Константинова О. М.

Формат: 210×297мм (А4)

Рік видання: 2018

Кількість сторінок: 96

Обкладинка: м’яка

Видавництво: Освіта

 

Збірник завдань з англійської мови, 9 клас, Константинова, ДПА 2018
Збірник завдань з англійської мови, 9 клас, Константинова, ДПА 2018

ДПА 2019 (2018) Англійська мова 9 клас. Збірник завдань для проведення ДПА. Авт: Константинова О. М. Вид-во: Освіта Купити

Збірник завдань з Англійської мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Збірник містить 44 тести: 22 тести – рівень А2+, 22 тести – рівень В1. До складу кожного тесту входять:

  • текст для читання з одним післятекстовим завданням;
  • текст із пропущеними словами на використання мови;
  • завдання для написання письмового повідомлення.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 01.11.2017 р. № 21.1/12-Г-732)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Відповідно до Положення про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого Міністерством освіти і науки No 1/ 9-149 від 13 березня 2017 року, атестація з іноземних мов проводиться у письмовій формі та складається з трьох частин (читання, використання мови і письмового повідомлення) за матеріалами, підготовленими вчителем.
Матеріали для ДПА з іноземної мови в 9 класі навчальних закладів системи загальної середньої освіти складено відповідно до оновленої Програми загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ МОН No 804 від 07.06.2017), що дозволить їх використовувати в комплексі з будь-якими навчально-методичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством освіти і науки. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи.

Кожен з 44 варіантів завдань з англійської мови, що входять до пропонованого збірника, відповідає вимогам формату ДПА. Матеріали забезпечують виявлення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та рівня володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають рівням, зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для загальноосвітніх навчальних закладів: рівень А2+ для загальноосвітніх шкіл (22 тести); для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов – рівень B1 (22 тести).
До складу кожного тесту входять текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови і завдання для написання письмового повідомлення.

Тестові завдання диференційовані за рівнем складності, при цьому велика частина завдань має базовий рівень скдадності й орієнтована на програму загальноосвітньої школи.
Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великій Британії , т а відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.

Перше завдання перевіряє сформованість умінь читати і розуміти тексти самостійно, у визначений проміжок часу .
Учням пропонується нескладний автентичний текст, що відповідає рівню А2+ чи B1 за європейським стандартом: статті з періодичних· видань, листи (особисті, офіційні та ін.); оголошення, рекламні оголошення; особисті нотатки, повідомлення.

Форми завдань: із вибором правильної відповіді; на встановлення відповідності (добір логічних пар); на встановлення зв’язків між інформаційними блоками; вибір назв абзаців тексту із запропонованих . Кожне тестове завдання містить кілька варіантів відповідей, з яких тільки одна правильна.
Друге з’авдання – використання мови. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю на визначення рівня володіння лексичними, граматичними і семантичними знаннями , що дадуть можливість учням вільно спілкуватись іноземною мовою.

Тексти різні за обсягом і складністю та пов’ язані з ситуаціями спілкування в контексті дійсності та життя у країнах, мова яких вивчається. Форми завдань: завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів .

Третє завдання – писемне мовлення. За цим завданням можна встановити рівень сформованості в учнів навичок і вмінь, потрібних для вирішення на письмі комунікативних завдань, пов’язаних із повсякденним життям.

Учням пропонується написати невеличкі тексти на основі конкретної ситуації в певному форматі (повідомлення, листи, інформація, висловлювання, записка довільної форми тощо).
Обсяг письмового завдання становить 40 слів для загальноосвітніх навчальних закладів (А2+) і 50 слів (B1)- для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов.
На виконання завдань (читання, використання мови і письмо) передбачено 35 хвилин.

 

Скачати Збірник завдань з англійської мови, 9 клас, Константинова, ДПА 2019 (2018) (pdf): джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь