ДПА 2017. Відповіді Англійська мова 9 клас, Константинова, Освіта (ПОВНА ВЕРСІЯ)

На даній сторінці ви маєте можливість безкоштовно скачати у форматі pdf або переглянути в онлайн режимі відповіді до збірника Англійська мова, 9 клас, автора Константинова О. М., видавництво Освіта.

Скачати збірник ДПА 2017 Англійська мова, 9 клас,  Освіта

Читати онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Відповіді до збірника ДПА 2017 Англійська мова, 9 клас, Освіта

Відповіді Англійська мова, 9 клас, Освіта

Відповіді Англійська мова, 9 клас, Освіта

Автор Константинова О. М.

Кількість сторінок 32

Видавництво «Освіта»

Рік видання 2017

 

Посібник відповіді Англійська мова, 9 клас містить усі відповіді до завдань ДПА 2017 з англійської мови за збірником завдань для проведення ДПА з англійської мови 9 клас, Константинова О. М., видавництво  Освіта , 2017.

Нагадаємо, що збірник ДПА 2017 Англійська мова, 9 клас  містить 44 тести: 22 тести – рівень А2+, 22 тести – рівень В1. До складу кожного тесту входять:

  • текст для читання з одним післятекстовим завданням;
  • текст із пропущеними словами на використання мови;
  • завдання для написання письмового повідомлення.

Скачати відповіді до збірника завдань з англійської мови 9 клас, Освіта (pdf): джерело 1 (посилання на скачування з’явиться коли буде більше 50 коментарів з facebook, детальніше читай ниже)

Шановні відвідувачі порталу Ерудит.нет. На нашому сайті розміщено майже усі збірники ДПА 2017 для 4 і 9 класіва а також відповіді до цих збірників (в тому числі і платні версії, на інших сайтах вони коштують 20-30 грн).

Багато відвідувачів дякують нам за публікацію збірників які вони можуть скачати або переглядати безкоштовно в онлайн режимі. Проте чуємо відгуки, що частина учнів вже потратили кошти і купили дані збірники, відповіді і пишуть “А де ви були швидше?”.

Щоб якось донести до більшості дев’ятикласників, що на сайті Ерудит.нет можна скачати усі збірники, відповіді безкоштовно ми вирішили для даного посібника (відповіді Англійська мова, ДПА 2017, Освіта) опублікувати поки, що лише онлайн версію, а скачати у pdf форматі відповіді можна буде тоді коли для даної статті буде більше 50 коментарів.

Тож ставимо коментарі, лайки, робимо репости,  підписуємось до групи https://www.facebook.com/dpa.zno . Допоможе один одному стати порталу кращим.

P.S. Кому дуже і дуже терміново потрібні відповіді у pdf версії, пишіть це у коментарях на сторінці  https://www.facebook.com/dpa.zno

Поділитись у соціальних мережах:Share on Facebook4Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 13, в среднем: 4,08 из 5)
Loading...
 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.