ДПА 2017. Відповіді до збірників підсумкових контрольних робіт 4 клас, Підручники і посібники (PDF, Online)

Опубліковано Відповіді до «Збірників підсумкових контрольних робіт. (Математика. Українська мова. Літературне читання), 4 клас, видавництво Тернопіль “Підручники і посібники”. Відповіді можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або читати онлайн на даній сторінці.

На сайті також можна скачати збірники підсумкових контрольних робіт 4 клас з математики, української мови, літературного читання (ДПА 2017)

Читати відповіді онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Відповіді ДПА 2017 4 клас

Відповіді ДПА 2017 4 клас, Корчевська
Відповіді ДПА 2017 4 клас, Корчевська

Автор Корчевська О.

Кількість сторінок 50с.

Видавництво: Тернопіль : Підручники і посібники

Рік видання: 2017

 

Посібник містить відповіді до збірників «Збірник підсумкових контрольних робіт (Математика. Українська мова. Літературне читання) для учнів 4 класів, видавництва «Підручники і посібники».  Посібник буде корисним для вчителів початкових класів, учнів 4 класів та їхніх батьків.

Нагадаємо, що збірник ДПА 2017 Математика, 4 клас містить 16 варіантів підсумкових контрольних робіт з математики для учнів 4 класу. Кожний варіант підсумкової контрольної роботи з математики складається із  7 завдань, серед яких 3 подано у тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді, а 4 завдання потребують виконання учнями обчислень у передбачених місцях. Завдання 5 — вираз на сумісні дії, завдання 6 — задача геометричного змісту, а завдання 7 — це текстова задача на 3 або 4 дії. Кожна контрольна робота передбачає виконання 18 математичних операцій.

Збірник підсумкової контрольної роботи з Української мови містить 16 варіантів підсумкових контрольних робіт з української мови для учнів 4 класу. У збірнику подано по 8 робіт двох комбінацій.

  • Контрольна робота І комбінації передбачає 6 завдань, серед яких — текст для списування з пропущеними орфограмами, 4 завдання до нього для перевірки мовних знань та творче завдання до тексту (побудова зв’язного висловлювання з 4-5 речень).
  • Контрольна робота II комбінації передбачає 7 за­вдань, серед яких текст для списування з пропущеними орфограмами, 3 тестові завдання закритого типу з вибором од­нієї відповіді серед трьох пропонованих варіантів, завдання відкритого типу з короткою відповіддю, завдання на вста­новлення відповідності між 6 компонентами, творче завдання (побудова зв’язного висловлювання з 4—5 речень).

Збірник підсумкових контрольних робіт  Літературне читання, 4 клас містить 16 підсумкових контрольних робіт з літературного читання за 4 клас.

Кожна робота складається з тексту для читання і шести завдань до нього, серед яких 3 тестові завдання закритого типу з вибором однієї відповіді із трьох запропонованих варіантів, завдання відкритого типу з короткою письмовою відповіддю, завдання на встановлення відповідності чи правильної послідовності, творче завдання, що потребує розгорнутої відповіді на 4-5 речень.

Скачати відповіді до збірників підсумкових контрольних робіт з Математика, Української мови, Літературного читання (pdf), ДПА 2017, 4 клас : джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments