ДПА 2017 4 клас. Математика, Корчевська, Підручники і посібники (PDF, Online)

Збірник підсумкових контрольних робіт (ДПА) з математики для учнів 4 класів, автори: Корчевська О., Гнатківська О., Хребтова Н., видавництво: Підручники і посібники. Збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або читати онлайн на даній сторінці.

Скачати відповіді до збірника з математики або повну версію посібника відповіді до збірників  підсумкових контрольних робіт 4 клас, ДПА 2017, Підручники і посібники. 

Читати збірник ДПА 2017 4 клас, Математика онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

ДПА 2017 4 клас, Математика, Підручники і посібники

Збірник ДПА 2017 математика, 4 клас
Збірник ДПА 2017 математика, 4 клас

Автори: Корчевська О., Гнатківська О., Хребтова Н.

Кількість сторінок: 34с

Видавництво: Підручники і посібники

Мова: українська

Рік видання: 2017

 

Збірник ДПА 2017 Математика, 4 клас містить 16 варіантів підсумкових контрольних робіт з математики для учнів 4 класу. Зміст контрольних робіт відповідає чинній програмі з математи­ки для учнів початкових класів.

Кожна робота передбачає 7 завдань, серед яких 3 подано у тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді, а 4 завдання потребують виконання учнями обчислень у передбачених місцях. Завдання 5 — вираз на сумісні дії, завдання 6 — задача геометричного змісту, а завдання 7 — це текстова задача на 3 або 4 дії. Кожна контрольна робота передбачає виконання 18 математичних операцій.

Скачати збірник ДПА 2017 Підсумкові контрольні роботи з математики (pdf): джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments