ДПА 2017. Українська мова, 4 клас, Сапун, Підручники і посібники (PDF, ОНЛАЙН)

Збірник підсумкових контрольних робіт з української мови для учнів 4 класів, авторів: Сапун Г., Давидова О., видавництво: Підручники і посібники. Збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в режимі онлайн на даній сторінці.

Скачати відповіді до збірника з української мови або повну версію посібника відповіді до збірників підсумкових контрольних робіт 4 клас, ДПА 2017, Підручники і посібники

Читати збірник Українська мова, 4 клас ОНЛАЙН (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

ДПА 2017 Українська мова, 4 клас, Підручники і посібники

ДПА 2017 4 клас, Українська мова
ДПА 2017 4 клас, Українська мова

Автори: Сапун Г., Давидова О.

Кількість сторінок: 34с

Видавництво: Підручники і посібники

Рік видання: 2017

 

Збірник ДПА 2017 4 клас, Українська мова містить 16 варіантів підсумкових контрольних робіт з української мови для учнів 4 класу. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми з української мови дня 1-4 класів (для шкіл з українською мовою навчання). У збірнику подано по 8 робіт двох комбінацій. Контрольна робота 1 комбінації передбачає 6 завдань, серед яких — текст для списування з пропущеними орфограмами, 4 завдання до нього для перевірки мовних знань та творче завдання до тексту (побудова зв’язного висловлювання з 4-5 речень). Контрольна робота II комбінації передбачає 7 за­вдань, серед яких текст для списування з пропущеними орфограмами, 3 тестові завдання закритого типу з вибором од­нієї відповіді серед трьох пропонованих варіантів, завдання відкритого типу з короткою відповіддю, завдання на вста­новлення відповідності між 6 компонентами, творче завдання (побудова зв’язного висловлювання з 4—5 речень).

Оцінювання контрольної роботи І комбінації за І2-бальною системою здійснюється гак: за правильно виконане завдання 1 ставиться 6 балів; за завдання 2-5 — по 1 балу (максимально — 4 бали); за завдання 6 — 2 бали. Оціню­вання контрольної роботи II комбінації: за правильно виконане завдання І ставиться 3 бали, за завдання 2-4 — по І бату (максимально — 3 бали), за завдання 5-7 — по 2 бали (максимально — 6 балів).

Скачати збірник підсумкові контрольні роботи Українська мова, ДПА 2017, 4 клас (pdf): джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments