ДПА 2017. Літературне читання 4 клас, Сапун, Підручники і посібники

Збірник підсумкових контрольних робіт з літературного читання 4 клас, державна підсумкова атестація у 2017 році, автор Сапун Г., видавництво: Підручники і посібники. Збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статтті) або читати онлайн на даній сторінці.

Скачати відповіді до збірника Літературне читання або повну версію посібника відповіді до збірників підсумкових контрольних робіт 4 клас, ДПА 2017, Підручники і посібники

Читати збірник Літературне читання, 4 клас онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

ДПА 2017 Літературне читання, 4 клас, Підручники і посібники

ДПА 2017 Літературне читання, 4 клас

Автор: Сапун Г.

Кількість сторінок: 34

Видавництво: Підручники і посібники

Рік видання: 2017

 

Збірник ДПА 2017 Літературне читання, 4 клас містить 16 підсумкових контрольних робіт з літературного читання за 4 клас. Зміст контрольних робіт відповідає вимогам чинної програми з літературного читання для 1-4 класів (для шкіл з українською мовою навчання).

Кожна робота складається з тексту для читання і шести завдань до нього, серед яких 3 тестові завдання закритого типу з вибором однієї відповіді із трьох запропонованих варіантів, завдання відкритого типу з короткою письмовою відповіддю, завдання на встановлення відповідності чи правильної послідовності, творче завдання, що потребує розгорнутої відповіді на 4-5 речень.

Оцінювання контрольної роботи за 12-бальною системою здійснюється так: читання мовчки (спосіб і темп) — 3 бали, тестові завдання 2-4 — по 1 балу, завдання з короткою відповіддю, на встановлення відповідності або правильної послідовності — по 2 бали, творче завдання —2 бали.

Скачати збірник підсумкових контрольних робіт Літературне читання (pdf), ДПА 2017, 4 клас: джерело 1, джерело 2

Поділитись у соціальних мережах:
Facebook
1
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 1, в среднем: 1,00 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...