ДПА 2017. Відповіді до збірника підсумкові контрольні роботи 4 клас Української мови, Сапун, Підручники і посібники

Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт з української мови 4 клас, авторів: Сапун Г., Давидова О., видавництво: Підручники і посібники. Відповіді можна можна скачати у pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в режимі онлайн на даній сторінці.

Скачати Збірник підсумкових контрольних робіт (ДПА) з української мови для учнів 4 класів, автори: Сапун Г., Давидова О., видавництво: Підручники і посібники.

Скачати повну версію Відповіді до «Збірників підсумкових контрольних робіт. (Математика. Українська мова. Літературне читання), 4 клас, автор Корчевська видавництво Тернопіль “Підручники і посібники”.

Читати відповіді Українська мова ОНЛАЙН (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Відповіді ДПА 2017 Українська мова, 4 клас

Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт з української мови 4 клас

Автори: Сапун Г., Давидова О.

Кількість сторінок: 34с

Видавництво: Підручники і посібники

Рік видання: 2017

 

Посібник містить відповіді до 16 варіантів підсумкових контрольних робіт з української мови для учнів 4 класу. Кожна робота  подано по 8 завданнях двох комбінацій.

  • Контрольна робота І комбінації передбачає 6 завдань, серед яких — текст для списування з пропущеними орфограмами, 4 завдання до нього для перевірки мовних знань та творче завдання до тексту (побудова зв’язного висловлювання з 4-5 речень).
  • Контрольна робота II комбінації передбачає 7 за­вдань, серед яких текст для списування з пропущеними орфограмами, 3 тестові завдання закритого типу з вибором од­нієї відповіді серед трьох пропонованих варіантів, завдання відкритого типу з короткою відповіддю, завдання на вста­новлення відповідності між 6 компонентами, творче завдання (побудова зв’язного висловлювання з 4—5 речень).

Скачати відповіді до збірника підсумкові контрольні роботи Українська мова, ДПА 2017, 4 клас (pdf): джерело 1, джерело 2

Поділитись у соціальних мережах:
Facebook
1
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 2, в среднем: 4,50 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...