Зразки мотиваційних листів для вступу у коледж у 2024 році

На даній сторінці опубліковано зразки мотиваційних листів для вступу до закладів фахової передвищої освіти (коледжів). Як і у попередні роки мотиваційних лист є одним із обов’язкових документів при вступі, пише Ерудит.нет.

Також, можете переглянути зразки мотиваційних листів для вступу в університети України для випускників шкіл у 2024 році.

Зміст

Зразки мотиваційних листів (завантажити)

Галузь знань 01 Освіта

Галузь знань 02 Культура і мистецтво

Галузь знань 07 Управління та адміністрування

Галузь знань 08 Право

Галузь знань 12 Інформаційні технології

Галузь знань 14 Електрична інженерія

Галузь знань 20 Аграрні науки та продовольство

Галузь знань 19 Архітектура та будівництво

Галузь знань 21 Ветеринарна медицина

Галузь знань 22 Охорона здоров’я

Галузь знань 27 Транспорт

Якщо немає вашої спеціальності, пишіть про це у коментарях. Сторінка буде постійно оновлюватись …

Мотиваційний лист. Галузь знань 01 Освіта

Директору Балаклійського педагогічного
фахового коледжу Комунального закладу
«Харківська гуманітарно-педагогічна академія»
Харківської обласної ради
Наталії ДЕНИСОВІЙ
ІВАНОВОЇ Олени Сергіївни
64200, вул.. Соборна 85, кв. 23 м. Балаклія
Харківська обл.., ivanovа[email protected]

Шановна Наталіє Володимирівно!

Звертаюся до Вас з мотиваційним листом, щоб вступити до Балаклійського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради на освітню програму «Початкова освіта» для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра. Цей заклад є достатньо молодим, але має хорошу репутацію щодо підготовки педагогів для нашої держави. Це, насамперед, є моїм шансом збагатити свої знання, зрости особисто і професійно та зробити свій внесок у педагогічну галузь України.

Цього року я закінчила навчання у «назва школи» та маю високі оцінки з української мови та літератури, біології, математики та інших предметів (вказати предмети). Однак найбільше мене цікавить педагогіка.  Я прочитала чимало літератури з педагогіки, психології, пройшла онлайн курси «назви курсів та онлайн платформ» та отримала відповідні сертифікати (фото чи сканкопії сертифікатів розмістити у додатках). Брала участь в олімпіадах, конкурсах (вказати, яких саме, розмістити у додатках відповідне фото чи сканкопію). У школі я протягом одинадцятого класу відвідувала факультатив з педагогіки (чи інший факультатив, вказати, який саме), допомагала учителю початкової освіти організовувати заняття, проводила уроки під час дня учнівського самоврядування.

На вибір професії вплинула моя вчителька початкових класів Бескорсова Людмила Віталіївна. Я дуже люблю дітей, щиро прагну отримати професію вчителя початкової освіти, вивчати педагогіку, методики навчання, психологію в Балаклійському педагогічному фаховому коледжі Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Ознайомившись з інформацією на сайті Вашого коледжу, я довідалася, що студенти мають можливість використовувати свої теоретичні та практичні навички беручи участь у дослідницьких проєктах, проходити практику в початкових класах загальноосвітніх шкіл. Я переконана, що поєднання теоретичного навчання та практики є найкращим шляхом для покращення професійних навичок.

Також я знаю, що студенти мають можливість продовжити навчання в найкращих університетах України. Це дає їм можливість навчатися та переймати досвід у висококваліфікованих, мудрих наставників.

Я очікую, що навчання у вашому закладі дасть мені можливість зміцнити свою теоретичну базу знань, яку я зможу пізніше використати в практичних умовах. Завдяки ній я зможу стати справжнім фахівцем своєї справи.

Я хотіла б подякувати Вам за час і зусилля, які ви вклали у розгляд мого листа. Будь ласка, повідомте мене, якщо я маю надати ще якусь додаткову інформацію.

З нетерпінням очікую вашої позитивної відповіді. Хочу Вас запевнити, що я повністю готова і щиро прагну стати студенткою Балаклійського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Із повагою, ______________

Завантажити: Мотиваційний лист на освітню програму «Початкова освіта»

Мотиваційний лист. Галузь знань 12 Інформаційні технології

Зразок мотиваційного листа: Інженерія програмного забезпечення

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Звертаюсь до Вас у зв’язку з тим, що маю намір вступити до Фахового коледжу бізнесу та аналітики на спеціальність «Інженерія програмного забезпечення». У цьому мотиваційному листі я прошу Вас розглянути мою кандидатуру, як майбутнього студента Коледжу за цією спеціальністю.

У червні цього року, я закінчив навчання уназва школи і отримав Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти із середнім балом . Найвищі оцінки я здобув з математики, інформатики, інших дисциплін (написати).

Зацікавленість розробкою програмного забезпечення виникла в мене декілька років тому, коли я вперше спробував створювати невеликі веб-сайти. З тих пір моє захоплення не зникло, а, навпаки, отримало новий розвиток. Я почав вивчати різні мови програмування та створювати невеликі власні проекти. Значну роль у цьому відіграло проведення дистанційного навчання в школі, під час якого я надавав посильну допомогу вчителям щодо наповнення веб-сторінок навчальною інформацією. Також протягом навчання у 8-9 класах я часто брав участь в on-line тренінгах та вебінарах з інформатики для школярів, зокрема вказати, якщо це мало місце.

Крім цього, я старанно вивчаю англійську мову, оскільки розумію, що ця мова надзвичайно важлива та необхідна для тих, хто має намір у майбутньому працювати у міжнародних ІТ-компаніях. Як мені відомо, у Фаховому коледжі майбутні програмісти поглиблено вивчають професійну англійську мову і завдяки цьому отримують можливість під час навчання стажуватись у найкращих ІТ компаніях, що працюють в Україні.

На вибір саме цієї професії мене надихають успіхи українських ІТ-фахівців, розробки яких впроваджуються на міжнародному рівні. У список найуспішніших проектів, які мене вразили, можна включити, наприклад, створений українцями сервіс Grammarly, який був оцінений експертами у понад мільярд доларів; opensource-платформу GitLabдля розробки програмного забезпечення; програму People.ai та інші.

Відвідавши День відкритих дверей, я зрозумів, що переваги навчання в Коледжі полягають у тому, що він є структурним підрозділом Національної академії статистики, обліку та аудиту – навчального закладу з потужною матеріально-технічною базою та висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом.

Що стосується навчання в Коледжі, то я маю намір поєднати всі знання, які я накопичив за ці роки, і поглибити своє розуміння інформатики та комп’ютерної техніки, опанувати такі програми, як MySQL, SQL Server, Oracle C++, CSS та інші.

Я сподіваюся, що мені вдалося переконати Вас у своїх здібностях та вмотивованості до вивчення інженерії програмного забезпечення у Фаховому коледжі бізнесу та аналітики НАСОА. Я дуже сподіваюся на Вашу позитивну відповідь та всім серцем прагну стати студентом Коледжу.

З повагою,                            

Завантажити: Мотиваційний лист для спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"

Мотиваційний лист для здобуття освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший  бакалавр»,  галузь  знань  12  «Інформаційні  технології»,  спеціальність  121 «Інженерія програмного забезпечення»

Т.в.о. директора
Черкаського державного бізнес-коледжу,
професору Кукліну О.В.
                                    (ПІБ)
                                    (електронна адреса)
                                    (моб. телефон)

Шановний Олеже Володимировичу!

Я                                                          , звертаюся до Вас з приводу вступу за освітньо- професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», на базі 9 класу, (11 класу). З дитинства захоплююсь сайтами, програмуванням та комп’ютерним іграми. Я вважаю, що Ваш коледж може допомогти мені перетворити свою мрію стати програмістом в реальність. На мою думку, сучасний програміст повинен бути впевненим, відкритим, креативним, пристрасним та вміти аналізувати смаки і вподобання користувачів.

Завершуючи останній рік навчання у школі (вказати назву), я витратив чимало часу і зусиль вивчаючи математику, інформатику, англійську та українську мови, що повною мірою відображають мою зацікавленість у професії. Мене також дуже цікавить можливість роботи у команді, участь у наукових та професійних заходах, що організовуються Вашим навчальним закладом, участь у громадській роботі коледжу, а також можливість допомагати у навчанні друзям та однокурсникам. Я впевнений, що участь у цих видах діяльності допоможе мені на шляху до особистого зростання і розвитку моїх лідерських здібностей, які є необхідними для досягнення мети.

Що стосується навчання в коледжі за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», то я прагну поєднати всі знання, які я накопичив(ла) за ці роки, і намагаюся поглибити своє розуміння інформатики та програмування. Я вирішив(ла) піти цим шляхом, так як комп’ютерні науки це одна з небагатьох спеціальностей, з якою можна сподіватись на непогану заробітну плату та яка вивчає не тільки процес написання коду, а і його подальше просування та працездатність в Інтернеті.

Навчаючись в коледжі, я хотів би також брати участь у студентському житті, допомагати студентам молодших курсів розвинути власний потенціал, подолати перешкоди та досягти своїх цілей у навчанні та професійному розвитку. Я впевнений, що знання, які я отримаю навчаючись у Вашому коледжі можна буде застосовувати в майбутньому для того, щоб стати справжнім фахівцем.

З повагою                              (ПІБ)    Підпис

Завантажити: Мотиваційний лист для спеціальність  121 «Інженерія програмного забезпечення»

 

Зразок написання мотиваційного листа 2022 для спеціальності “Комп’ютерна інженерія”

Приймальна комісія ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України»
Петренка Іллі Васильовича
вул. Шевченка, 28, м.Ніжин, 16600
тел. 0684687874

Мотиваційний лист

На сайті ВСП «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» я прочитав інформацію про спеціальність «Комп’ютерна інженерія», якою дуже цікавлюся, і тому прошу вас розглянути мою кандидатуру як майбутнього студента за відповідною спеціальністю.

У 2022 році я закінчив 9 класів Ніжинської ЗОШ № 1 й отримав свідоцтво з відзнакою. Найвищі оцінки маю з математики та інформатики, а також із таких природничих наук, як хімія та фізика, однак найбільше цікавлюся саме математикою та програмуванням, які вивчаю не лише в межах шкільної програми, але й самостійно, у тому числі на безкоштовних онлайн ресурсах, завдяки яким отримав сертифікати про успішне проходження курсів: «Години медіаграмотності», «Навчайся. Грай. Працюй», «Основи веброзробки (HTML, CSS, JAVASCRIPT)».

Програмуванням я захопився близько двох років тому, коли вперше спробував писати програмні коди для комп’ютерних ігор на домашньому комп’ютері та створювати вебсторінки. Відтоді я вирішив пов’язати своє захоплення із майбутньою професією.

Я завжди намагаюся бути в курсі рівня розвитку ІТ-технологій, цікавлюся новинками комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. У школі я завжди із задоволенням допомагав учителю інформатики на відкритих заняттях, виступав із доповідями щодо використання комп’ютерних технологій у повсякденному житті, небезпеки у комп’ютерних та соціальних мережах, відвідував зустрічі з викладачами університетів, що навчають програмуванню.

Окрім цього, я старанно вивчаю англійську мову, оскільки розумію, що вона надзвичайно важлива та необхідна для тих, хто має намір у майбутньому працювати в ІТ сфері.

Я самотужки зібрав два ПК для себе, а також один – для брата. Дистанційне навчання дало змогу мені попрацювати із налаштуванням відеокамери, електронної пошти та опанувати роботу різних платформ для відвідування конференцій. Робота із сервером теж стала дуже цікавим досвідом, оскільки допомогла краще зрозуміти, як працює комп’ютер і як взаємодіють різні процесори та набори чіпів.

Протягом навчання в коледжі я прагну поглибити свої знання з інформатики та комп’ютерної техніки, досконало оволодіти спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

Я сподіваюся, що мені вдалося переконати Вас у своїх здібностях та вмотивованості до вивчення комп’ютерної інженерії в Ніжинському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З повагою Ілля Петренко                                                                                                 / підпис /

Завантажити: Зразок мотиваційного листа для спеціальності "Комп'ютерна інженерія"

 

Мотиваційний лист. Галузь знань 08 Право

Зразок оформлення мотиваційного листа абітурієнта. Спеціальність “Право”

Голові Приймальної комісії
Відокремленого структурного підрозділу
«Технологічно-промисловий фаховий коледж
Вінницького національного аграрного університету» Марині КОНДРАТОВІЙ
Козака Олега Вікторовича
вул. Дачна, 7, кв. 14, м. Вінниця, Вінницька область, 21021 [email protected]
тел. +38(097)786-77-35

Шановна Марино Володимирівно!

Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист на вступ за освітньо-професійною програмою «Право», у якій я дуже зацікавлений. У 2022 році я закінчив КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №2 Вінницької міської ради» і отримав свідоцтво про базову середню освіту.

Отримання ступеня фахового молодшого бакалавра права одного з найпрестижніших коледжів України, є моїм шансом збагатити свої знання, зрости особисто і професійно та зробити свій внесок у розвиток людства, захищаючи фундаментальні права і свободи людини та громадянина як в Україні, так і закордоном.

Батьки мого близького друга є адвокатами. Розмовляючи з ними про їхню професію, я багато довідався про непросту і самовіддану роботу адвоката, труднощі з якими зустрічають прості люди, коли їхні права порушуються і про важливість ролі адвоката у захисті їхніх прав. Це стало для мене тим стимулом, який надихнув мене обрати професію юриста. Я вважаю, що люди можуть досягти успіху або бути дуже успішними в тих речах, якими вони захоплюються.

Останні роки навчання у гімназії я посилено вивчав предмети, які будуть важливими для мене, як для майбутнього юриста. Я маю високі бали з правознавства, історії, математики, української та англійської мов, фізкультури. Я активно займаюся спортом, оскільки вважаю, що хороше здоров’я є надзвичайно важливим для непростої юридичної роботи. На мою думку, професія юриста є надзвичайно важливою для суспільства, адже вона не лише дозволяє якісно захищати права людей, але й знаходити нові шляхи вирішення соціальних та глобальних проблем за допомогою юридичної діяльності та правотворчості.

Однак найбільшу мою зацікавленість становить правознавство, яке я вивчав не тільки у гімназії, але самостійно за допомогою книжок та безкоштовних онлайн- курсів (зокрема, на платформах дистанційного навчання «назва платформи», завдяки яким я отримав сертифікати про успішне проходження курсів «назва курсу»).

Старанно вивчаю англійську мову, оскільки розумію, що ця мова надзвичайно важлива та необхідна для тих, хто має намір працювати в гідній компанії.

Я знаю, що юридичне відділення ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ» є одним з лідерів серед правничих шкіл України, де значну увагу приділяють захисту прав людини та розробленням механізмів вирішення соціальних та правових проблем. Його випускники очолюють підприємства та адвокатські бюро, працюють на керівних посадах в органах державної влади, є суддями Верховного та Конституційного судів України. Активні молоді студенти Вашого коледжу отримують можливість проходити практику в органах державної влади та у найкращих юридичних фірмах і правозахисних організаціях, допомагаючи правозахисникам рішуче відстоювати права громадян. Для мене дуже важливо навчатися в коледжі та мати можливість поєднувати навчання з юридичною практикою. Тому я прагну брати участь у заходах вашого навчального закладу разом із іншими представниками прогресивної молоді. Я маю на меті долучитися до дослідження та розробки правозахисних проектів разом з кращими українськими науковцями та практиками, що викладають в коледжі.

На завершення хочу сказати, що я щиро прагну навчатися на юридичному відділені ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ», і я переконаний у тому, що навчання на освітньо-професійній програмі фахового молодшого бакалавра зі спеціальності «право» найкращим чином сприятиме моєму розвитку як адвоката високого рівня.

Дуже дякую, що розглянули мою заяву і сподіваюсь на Вашу позитивну відповідь.

З повагою,                                          

Мотиваційний лист для спеціальності "Право" від технологічно-промислового фахового коледжу

Мотиваційний лист. Спеціальність «Музичне мистецтво»

Директору Комунального закладу
«Ужгородський музичний фаховий
коледж імені Д.Є. Задора»
Закарпатської обласної ради
Стегней С.Н.

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ  

Прізвище,ініціали,
вступника на конкурсну пропозицію
(назва конкурсної пропозиції,
наприклад «Фортепіано» ,
«Оркестрові струнні інструменти»  тощо )

                                    

Я, прізвище,ім΄я,по батькові, звертаюся до Вас з приводу вступу на спеціальність 025 «Музичне мистецтво» для здобуття  освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра. Упевнений(а), що здобуття освіти в Комунальному закладі «Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради є моїм шансом стати кваліфікованим фахівцем в галузі культури й мистецтва.

Цього року я закінчив(ла) 9-й клас у «назва школи». Паралельно зі здобуттям освіти в школі я навчався(лася) у «назва школи мистецтв» по класу «назва класу». Мене дуже цікавить музика, найбільше мені подобаються  саме заняття зі спеціальності, тому я задумався(лася) про вступ до закладу, де можна здобути музичну освіту.

Потягом навчання в школі мистецтв я брав(ла) участь в різноманітних  концертах (конкурсах (назва, рік), де посів(ла) «яке місце»). Мене захоплює  можливість показати власні вміння, здобути визнання, тому я задумався(лася) над професією музиканта.

Про Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д.Є. Задора я дізнався(лася) від мого викладача, який сам є його випускником і надихає мене власною майстерністю.

Ознайомившись з інформацією на сайті й офіційній сторінці Вашого коледжу, я довідався(лася), що здобувачі освіти мають можливість паралельно здобути повну загальну середню й мистецьку освіту, активно беруть участь у численних всеукраїнських і міжнародних конкурсах, ведуть активне студентське життя.

Я очікую, що навчання в коледжі дасть мені можливість зміцнити теоретичну базу знань, а практика дозволить якісно розвинути музичні здібності. Завдяки цьому я зможу стати справжнім фахівцем своєї справи та після  закінчення навчання  побудувати свою кар’єру як музикант (сольний, ансамблю, оркестру, викладач в мистецькій школі).

Я хотів(ла) би подякувати  Вам за час і зусилля, які ви вклали у розгляд мого листа.З нетерпінням очікую на Вашу позитивну відповідь. Хочу Вас запевнити, що я повністю готовий(а) і щиро прагну стати здобувачем освіти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора.

Мотиваційний лист. Спеціальність «Музичне мистецтво»

Мотиваційний лист для вступу у коледж на освітньо-професійну програму «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

 

Голові приймальної комісії
Волинського фахового коледжу культури і мистецтв
імені І.Ф.Стравінського
Волинської обласної ради,
в. о. директора коледжу,
п. Тарасу Войтовичу Бойко Марії Олексіївни

Вітаю, шановний Тарасе Володимировичу!

Звертається до Вас випускниця 9-го класу Бойко Марія Олексіївна. Навчання моє проходило у Луцьку в загальноосвітній школі, я старанно навчалася і маю добрі оцінки зі всіх предметів, але найбільше мене вабили уроки образотворчого мистецтва. Я завжди любила малювати. А найбільше я захоплююсь українським народним мистецтвом, особливо керамікою.

Я довідалася, що в Луцьку є коледж, в якому здобувають спеціальність художника-виконавця, викладача образотворчого мистецтва мистецької школи. Я зайшла на сайт коледжу і ретельно вивчила всю інформацію. Мене захопила кількість різних спеціальностей. І, що важливо в наш час, в коледжі поєднується українська традиційність із сучасним дизайном. І тому я хочу вступати саме в ВФККіМ імені І.Ф. Стравінського.

Свій вибір я зупинила на спеціалізації «Кераміка». Мене вражає і викликає повагу ставлення українського народу до краси в побутовому житті. Я почала вивчати історію українського мистецтва, відвідувати виставки, слухати народні пісні, мені подобаються твори художників-керамістів в Луцьку і в Україні. Я дізналась, що існує величезна кількість керамічних технік, матеріалів, прийомів. А ще є чудовий мистецький проект «Арт- батальйон».

Особисто я почала брати участь у шкільних, міських та районних виставках, отримувала відзнаки. Додаю перелік виставок, дипломів, фото кращих, на мій погляд, робіт.

Прошу прийняти мене до лав студентів коледжу. Зі свого боку обіцяю зробити все від мене належне для того, щоб стати справжнім майстром своєї справи і професійним художником, який гідно буде представляти українське мистецтво не тільки на рідних теренах, а й в усьому світі.

Дата                                                                підпис / Марія Бойко

Завантажити: Мотиваційний лист за освітньо-професійною програмою «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Мотиваційний лист: Маркетингова діяльність

Шановний Олександре Анатолійовичу!

 Я звертаюся до Вас з приводу вступу до Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА на спеціальність 075 «Маркетинг», освітню програму «Маркетингова діяльність». Прошу Вас розглянути мою кандидатуру, як майбутнього студента коледжу.

Вибір майбутньої професії пояснюю тим, що вона доволі популярна в Україні, адже кожній компанії потрібен спеціаліст, який займатиметься просуванням її продукту.Деякі практичні навички я здобув, розповсюджуючи рекламу товарів місцевого підприємця. В подальшому прагну здобути грунтовні знання з розробки маркетингових стратегій, таргетингу, SMM, брендингу тощо.

Про коледж я дізнався із соціальних мереж, мені сподобалась ваша реклама та цікаві публікації про студентське життя. Відвідавши День відкритих дверей, я переконався, що варто вступати до коледжу, адже він має потужну матеріально-технічну базу та висококваліфікований професорсько- викладацький склад. Зі свого боку хочу запевнити Вас, що буду старанно навчатись та брати активну участь у студентському житті коледжу. Мене також цікавить можливість участі у наукових та професійних заходах, що організовуються коледжом. Я впевнений, що участь у цих видах діяльності допоможе мені на шляху до особистого зростання і розвитку лідерських здібностей.

Дякую за Вашу увагу та присвячений мені час.Чекаю на Вашу позитивну відповідь щодо включення мене до складу студентів Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА.

«    » _                             2022 р.                    

Завантажити: Мотиваційний лист для спеціальності "Маркетингова діяльність"

Мотиваційний лист: Облік і оподаткування в бізнесі

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Звертаюсь до Вас у зв’язку з тим, що маю намір вступити до Фахового коледжу бізнесу та аналітики на спеціальність 071 «Облік і оподаткування», освітню програму Облік і оподаткування в бізнесі. Прошу Вас розглянути мою кандидатуру, як майбутнього студента Коледжу за цією спеціальністю.

Я маю базову середню освіту, закінчив_                                                __ ( назва школи)

Про коледж я дізнався від свого друга, який вже два роки здобуває професію бухгалтера та бере участь у надзвичайно цікавому студентському дозвіллі. Відвідавши День відкритих дверей, я переконався, що варто вступати до цього навчального закладу, адже він має потужну матеріально-технічну базу та висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

Після закінчення коледжу я маю намір продовжити навчання в Національній академії статистики, обліку та аудиту, а моя кінцева мета у професійному зростанні – стати висококваліфікованим аудитором, адже це – цікава та потрібна професія. Зі свого боку також хочу запевнити Вас, що буду старанно навчатись та брати активну участь у студентському житті коледжу, проведенні різноманітних культурних та спортивних заходів.

Чекаю на Вашу позитивну відповідь щодо включення мене до складу студентів Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА.

«    » _                             2022 р.                    

підпис        Прізвище та ініціали

Завантажити: Мотиваційний лист "Облік і оподаткування в бізнесі"

 

Мотиваційний лист: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Звертаюсь до Вас у зв’язку з тим, що прагну навчатися у Фаховому коледжі бізнесу та аналітики НАСОА на освітньо-професійній програмі «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Прошу Вас розглянути мою кандидатуру, як майбутнього студента Коледжу.

Я не лише маю хороші оцінки з профільних предметів, але й також цікавився навчальними дисциплінами цієї спеціальності, які не входять у шкільну програму. Зокрема, мене зацікавили такий напрямок як ведення бізнесу. Я хочу стати успішним, креативним підприємцем і вважаю, що коледж допоможе мені перетворити мрію в реальність.

Після перегляду освітньої програми на сайті коледжу я зрозумів, що буду вивчати цікаві та актуальні освітні компоненти. Мені подобається, що в  коледжі часто проводяться зустрічі зі стейкхолдерами, які відкривають практичний досвід щодо вирішення економічних та соціальних проблем суспільства. Ознайомившись із Вашим сайтом, я також з’ясував, що студенти коледжу проводять цікаве та змістовне студентське життя. Я щиро прагну навчатися саме у Вашому коледжі, бо переконаний, що ця програма допоможе мені розвинути себе як професіонала, та виховати навички спілкування, які необхідні для моєї майбутньої кар’єри.

Дякую за Ваш час та увагу і сподіваюся стати частиною студентського колективу Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА.

«    » _                             2022 р.                    

підпис   Прізвище та ініціали

Завантажити: Мотиваційний лист "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Мотиваційний лист: Фінанси, банківська справа та страхування

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Звертаюсь до Вас у зв’язку з тим, що маю намір вступити до Фахового коледжу бізнесу та аналітики на освітню програму Фінанси, банківська справа та страхування. Прошу Вас розглянути мою кандидатуру, як майбутнього студента Коледжу за цією освітньою програмою.

Хочу запевнити, що мій вибір майбутньої професії є цілком свідомим, оскільки в мене багато рідних та знайомих, які працюють за цією спеціальністю. З їх розповідей я зрозумів, наскільки цікавою та потрібною є ця робота.

У червні цього року, я закінчив навчання у назва школи і отримав Свідоцтво про здобуття базової  середньої  освіти  із  середнім  балом  .  У школі був учасником гуртка з фінансової грамотності, улюбленим заняттям для мене стало створення бізнес-планів.

Маю певні досягнення у вивченні англійської мови, оскільки розумію, що це надзвичайно важливо для тих, хто має намір у майбутньому працювати в міжнародних компаніях. Як мені відомо, у Фаховому коледжі майбутні фінансисти поглиблено вивчають професійну англійську мову і завдяки цьому отримують можливість під час навчання стажуватись в найкращих фінансових компаніях, банках та страхових агентствах.

Відвідавши День відкритих дверей, я зрозумів, що переваги навчання в Коледжі полягають у тому, що він є структурним підрозділом Національної академії статистики, обліку та аудиту – навчального закладу з потужною матеріально-технічною базою та висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. На сайті Коледжу детально ознайомився з можливостями освітньої програми Фінанси, банківська справа та страхування, ще раз переконався, що не помиляюсь у виборі майбутньої професії.

Зі свого боку також хочу запевнити Вас, що буду брати активну участь у студентському житті Коледжу, проведенні різноманітних культурних та спортивних заходів.

Я сподіваюся, що мені вдалося переконати Вас у своїх здібностях та вмотивованості до вивчення фінансів у Фаховому коледжі бізнесу та аналітики НАСОА. Чекаю на Вашу позитивну відповідь щодо включення мене до складу студентів Коледжу.

«    » _                             2022 р.                    

підпис  Прізвище та ініціали

Завантажити: Мотиваційний лист: Фінанси, банківська справа та страхування

Спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Директору ВСП «Золотоніський фаховий
коледж ветеринарної медицини БНАУ»
Лисенко Є.В.
Шевченка Івана Петровича
вул. І.Франка 57, кв.5 м.Черкаси, 18000
е-пошта: [email protected]
телефон: (097) 125-34-17

Шановна Євдокіє Василівно!

Звертаюся до Вас з приводу вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень «фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», до якої я маю особливий інтерес. Я впевнений, що здобуття фахової освіти саме за обраною спеціальністю в одному з найкращих аграрних навчальних закладів Правобережної України, є моїм шансом збагатити свої знання, зрости особисто й професійно та зробити свій внесок у розвиток сільського господарства як на теренах нашої країни, так і за кордоном.

Вибір саме ВСП «Золотоніський  фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ», що є закладом фахової передвищої освіти, більш ніж усвідомлений. Ще з дитинства, проводячи свій вільний час під час канікул чи на вихідні в селі у бабусі, я із захопленням відмічав красу Черкащини, її багатства як у рослинному, так і тваринному світі. Маючи можливість проводити час в одному із фермерських господарств, розташованих неподалік Черкас, я із радістю допомагав годувати тварин, зокрема корів, доглядати за ними. І тоді я чітко вирішив, що хочу пов’язати своє життя із сільським господарством, роботою на землі, розвитком галузі, такої необхідної для України.

Маючи мрію стати, можливо, керівником якогось сільгосппідприємства,   я усвідомив необхідність  здобуття фахової освіти, тому почав більше приділяти часу вивченню біології, хімії в школі, в результаті отримавши високі результати, що стануть в пригоді під час вступу до внз. Я впевнений, що обраний навчальний заклад може допомогти мені перетворити свою мрію в реальність, адже в ньому є можливість здобути високі знання, виробити такі якості майбутнього успішного аграрія як цілеспрямованість, ініціативність, внутрішня організація, здатність працювати в команді тощо.

Я чітко вирішив продовжити навчання саме у вашому коледжі. Ознайомившись із сайтом вашого навчального закладу, я з’ясував, що студентське життя в коледжі є насиченим та доволі перспективним. Зокрема, мені сподобалося, що, крім навчання й виховання, студенти беруть активну участь у семінарах та конференціях, пов’язаних із майбутньою професією, спілкуються із керівниками підприємств, що в подальшому можуть запропонувати працевлаштування; хочу відмітити широкий вибір баз практики для студентів, що досить ефективно впливає на формування професійних якостей майбутніх спеціалістів.

Ще одним із факторів, що вплинув на вибір місця навчання, є можливість студентів проходити практику як на вітчизняних підприємствах, так і за кордоном, що дасть можливість увібрати все найкраще, що є в освітніх системах і технологіях різних країн. Я сподіваюся, що разом із величезною студентською сім’єю коледжу, буду брати участь у різноманітних заходах, насичених прогресивними фаховими технологіями.

Я щиро прагну навчатися саме у вашому коледжі, бо переконаний, що ви допоможете розвинути якості професіонала, лідера команди, виховати навички ділового спілкування, такі необхідні для мого подальшого кар’єрного зростання. Сподіваюся, що під керівництвом висококваліфікованих викладачів, науковців та фахівців коледжу, які тут працюють, я здобуду якісні знання та відповідний досвід для роботи на підприємстві або продовжу навчання для здобуття вищої фахової освіти.

Дякую за ваш час та увагу. Мрію  стати частиною вашого студентського колективу. Сподіваюся на позитивну відповідь.

З повагою Шевченко Іван Петрович.

Завантажити: Мотиваційний лист для коледжу ветеринарної медицини

Мотиваційний лист галузь знань 22 Охорона здоров’я

Зразок мотиваційного листа на освітньо-професійну програму Лікувальна справа (або Сестринська справа)

Директору комунального закладу
«Ніжинський фаховий медичний коледж»
Чернігівської обласної ради,
Дуднік С.О.
Петренко Миколи Івановича
м. Ніжин, вул. Незалежності 39 кв. 12
[email protected], тел. 068 112 4032

Шановна Світлано Олександрівно!

Звертаюся до Вас у зв’язку з моїм бажанням вступити до комунального закладу «Ніжинський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради на освітньо-професійну програму Лікувальна справа (або Сестринська справа), оскільки мрію стати медичним працівником.

І далі відповідно до вимог оформлення:

–       вступ;

–       основна частина;

–       висновок

 

«___» _______________ 2022 рік             Підпис вступника _____________

 

Мотиваційний лист на спеціальність 226 Фармація, промислова фармація

Зразок мотиваційного листа для вступу на освітньо-професійний ступень молодший бакалавр (фаховий молодший бакалавр)

Директору Медичного фахового коледжу
Запорізького державного медичного університету Кілєєвій О.П.
вул. Космічна, 2-В,м. Запоріжжя, 69027,
тел. (061) 224-42-51, +38 (050) 852 73 38
E-mail: [email protected]

Шановна Ольга Павлівна!

Я звертаюся до Вас з приводу вступу на освітньо-професійну програму 226 Фармація, промислова фармація початковий рівень (короткий цикл) ступень молодший бакалавр (фаховий молодший бакалавр). Упевнена(ий), що отримання кваліфікації асистента фармацевта в Медичному фаховому коледжі ЗДМУ є моїм шансом стати кваліфікованим фахівцем в галузі Охорони здоров’я.

Цього року я закінчив(ла) навчання у «назва школи» та маю високі оцінки з «назва предметів». Однак найбільше мене цікавить фармація.

У школі я відвідував факультатив з (біології, хімії, ботаніки) та допомагав(ла) учителю організовувати заняття.

Фармація настільки мене зацікавила, що в останній рік навчання в школі я влаштувався(сь) на роботу до аптеки/(ботанічного саду, фармацевтичної фабрики) «назва аптечної мережі, адреса» і завдяки цьому отримав(ла) можливість ознайомитись з практичними аспектами цієї професії. Завдяки цій роботі я також переконався(сь), що правильно обрав(ла) свою майбутню професію. Окрім цього, наявність практичного досвіду допоможе мені краще та ефективніше навчатися. Мої наполегливість та працелюбність допомогли мені отримати хороші рекомендації від мого роботодавця.

Я щиро прагну вивчати фармацію в Медичному фаховому коледжі ЗДМУ. Ознайомившись з інформацією на сайті «Відділ науково-дослідної роботи обдарованих здобувачів освіти Медичного фахового коледжу ЗДМУ» та «Студенти – «Бази практик» Вашого коледжу, я довідався(сь), що студенти мають можливість використовувати свої теоретичні та практичні навички беручи участь у дослідницьких проектах, проходити фармакогностичну, пропедевтичну та переддипломну практики в державних аптечних установах, приватних аптечних мережах м. Запоріжжя та на фармацевтичних кафедрах Запорізького державного медичного університету. Я переконаний(на), що поєднання теоретичного навчання та практики є найкращим шляхом для здобуття професійних навичок.

Підчас пошуку інформації про заклад освіти я дізналась(вся)на сайті коледжу «Відділення», що викладацький склад Медичного фахового коледжу ЗДМУ має науковий ступень з фармації та педагогіки. Коледж є структурним підрозділом Запорізького державного медичного університету і активно співпрацює з кафедрами, які мають потужну матеріально-технічну базу.

Я очікую, що ця освітньо-професійна програма дасть мені можливість зміцнити свою теоретичну базу знань, яку я зможу пізніше використати в практичних умовах. Завдяки ній я зможу стати справжнім фахівцем своєї справи. Після закінчення навчання я б хотів(ла) побудувати свою кар’єру як асистент фармацевта в роздрібній мережі (промисловій фармації), оскільки, на мою думку, сьогодні дуже мало уваги приділяється виготовленню ліків в умовах аптеки.

Я хотів(ла) би подякувати Вам за час і зусилля, які ви вклали у розгляд мого листа. Будь ласка, повідомте мене, якщо я повинен надати ще якусь додаткову інформацію.

З нетерпінням очікую вашої позитивної відповіді. Хочу Вас запевнити, що я повністю готовий(а) і щиро прагну стати студентом Медичного фахового коледжу ЗДМУ.

З повагою,                           

Завантажити: Мотиваційний лист на спеціальність 226 Фармація, промислова фармація

Слідкуйте за новинами Вступу 2024  у соціальних мережах:
Viberhttps://invite.viber.com
Facebookhttps://www.facebook.com/dpa.zno
Telegramhttps://t.me/online_erudyt (долучайтесь до обговорення Вступ 2024)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments