Сценарій випускного вечору в 11 класах.

Скачати

Скачати сценарій випускного вечора
Скачати сценарій випускного вечора

Сценарій випускного вечору в 11 класах.

(Батьки за столами, учні попарно на чолі із кл. керівниками шикуються у коридорі, заходять під  музику у зал і повертаються обличчям до музикантів)

Ведуча: (Запалюємо велику рожеву свічку – символ дитинства)     Увага!  Шановні  батьки   і  вчителі.  До святкового залу  крокують наші вихованці,  наше майбутнє і  наша гордість  –  випуск  2015 року Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка.   На їх честь знову і знову  невтомно лунають урочисті фанфари.

( фанфари)

Давайте зустрінемо їх гучними оплесками.  Випускники –  головні  герої сьогоднішнього свята,  найважливіші персонажі нинішнього вечору. Наші одинадцятикласники… Поки що наші.

Запрошуємо до залу  11-А клас (  кл. керівник –), гучні оплески.

11-Б клас (кл.керівник –),  гучні оплески.

Зійдіть з дороги,  кривди і печалі,
Зійдіть з путі, невпевненість і сум.
Випускникам дорогу заквітчаймо
На щастя, долю, на добро й красу!

Любі випускники!   У мене в руках свіча – символ родинного вогника школи, бо школа стала вам другою домівкою. Родинний  вогник  школи – вогник любові і добра  – буде супроводжувати вас усе життя, він буде освітлювати вам  життєву дорогу, він запалить ваші серця на гарні справи, цей вогник зігріє ваші  душі  у люті холоди та скрутні часи,  він пам’ять про  безхмарне рожеве щасливе дитинство. Не забувайте ніколи дорогу до рідного порогу, не забувайте про тих, хто дав вам життя –  ваших батьків – і про тих, хто давав вам знання і ділився своїм життєвим досвідом – про вчителів.

      Цей вогник ви зараз передасте по черзі один одному, додавши до нього часточку свого тепла, жаринку свого серця. Загадуйте бажання, бо ваша енергія лине сьогодні до неба. Поїхали…

 (вальс Є. Доги «Мой ласковый и нежный зверь» – випускники передають свічу)

 

Зачекай, дитинство, зачекай,

Не спіши від нас  в  далекий край,

А ти кричиш дитинству: «Зупинись!»

А ти його благаєш : «Повернись!»

Воно сміється лагідно тобі:

«Я повернусь до тебе уві сні».

 

Трепетний вогник спогадів залишиться з вами назавжди. Ця свіча буде з вами весь вечір.

 

    А тепер ми запрошуємо всіх до святкового столу. Ресторан «Арарат» гостинно зустрічає вас – своїх дорогих гостей.

(5 хвилин)

 

( За 1 столом):

Дорогі випускники!  Коли закінчується  якийсь період життя, завжди згадують, що було,  аналізуючи якісь цікаві епізоди чи найважливіші моменти.  Давайте погортаємо сторінки вашого віртуального шкільного альбому.  Як співається : «Старі фотографії на стіл покладу». Фотоальбом  вартий нашої уваги, бо  не покрився пилом і живе власним життям. Цей альбом масивний  і знає багато ваших таємниць.

Ось на фотографії ви з батьками 1 вересня 2004 року. Як давно це було. Дівчатка у білих мереживних  фартухах, великих білих бантиках , хлопці – у костюмчиках та краватках . Ви  –  серьйозні схвильовані першокласники з новими портфелями, ви щойно отримали букварі, які пахнуть свіжою друкарською фарбою, біля вас  –   перші вчителі: Олена Дмитрівна, Наталя Василівна, Наталя Павлівна. А ваші  батьки  хвилюються більше, ніж ви, і  тривожаться за вас: як ви звикнете до школи? Як будете встигати, якщо портфель більший за вас? Ви розгублені та несміливі.

А ось нова фотосвітлина.  Ви 5-класники, напружені та відповідальні, ви вже не хочете триматися  за ручку батьків, ви ж дорослі!  У вас нова аудиторія, новий класний керівник, та й бажання вже підросли, разом із вами.

А от ви випускники, страшно подумати,  9 класу! Як це було круто. І як це вас тішило. Перший документ про освіту після перших у житті іспитів.

А ось ви отримали паспорт громадянина України. День за днем…і так збігло…

     3000 шкільних днів, 20 тисяч дзвінків – проста арифметика долі за 11 років шкільного життя. Але ці 3000 днів із вами «навчалися»  ваші батьки.

 

        Перший тост, як правило, за батьками. Він експромтний, непідготовлений. Ми зараз оберемо батьківського старосту, який буде керувати «столом батьків». Я хочу надати слово батькам (тост), а саме –мамі..   Дякуємо.

У шкільній академії Ви навчилися, дорогі випускники,  відрізняти вчителів від старшокласниць, а деяких навіть запам’ятали нарешті  по іменах, вміли знаходити потрібні кабінети і, звичайно, їдальню. Ви не тільки знаєте, що таке інтеграл і похідна, сугестія і антропоцентризм, модуль та презентація, ви навчилися тонким життєвим премудростям, а саме: як залишатися індивідуальністю серед 1300 учнів колегіуму.

Ви заставляли себе поважати.

 Ви вміли ховати крейду, щоденники від вчителів, а деякі навіть своїх батьків.

Ви добре зрозуміли, що похід до медсестри  під час уроку можна зробити значно цікавішим і тривалішим, включивши до маршруту прогулянку коридорами школи, зупинку у спортзалі або  шоп – тур до буфету. Ви навчилися за 20 хвилин великої перерви списати домашку, збігати  на п’ятачок попити кави, пожартувати з однокласниками і віддзвонитися батькам.
У старших классах ви вміли користуватися одним зошитом на всіх уроках і вчити домашнє завдання,  навіть не відкриваючи підручника, ви навчилися непомітно зникати з уроків, так, що навіть Шерлок Холмс би цього не помітив. За  11 років ви навчилися закохуватися і,  навіть, не один раз на рік.

Ну а підказувати, підглядати, списувати, користуватися інтернетом під час контрольної, іноді спізнюватись на уроки ви уміли завжди! Ви можете з цього провести навіть майстер-клас. Ви поблажливо дивилися на звички вчителів, знаючи навіть, яка фраза має звучати далі.

 

Ви вивчали піраміди, дроби, катети, гібриди,

губки і материки, мезозой, неандертальців,

кроманьйонців, португальців,

й зрозуміли із слізьми – гомосапієнси ви !

 

 

Пройде час і Ви справді будете сумувати за цими неповторними роками, хвилинами, митями. Повірте, погане забудеться, у пам’яті залишаться тільки добрі спогади. Сьогодні Рубікон пройдено.

За традицією, вчителі і учні на випускному вечорі  ніби братаються і припиняють шкільні бойові дії. Сьогодні ми всі по одну сторону життя. Ніяких вимог і претензій. Ви вже дорослі, але …ще діти.

 

                Я хочу надати слово учням.  –

 Тост-побажання від учнів.  (староста  11-А  кл. –, староста  11- Б кл. –), вам слово. Вам на пам’ять свистки-подарунки, командний музичний інструмент, щоб берегли голос, бо старости завжди були крайніми.

 

Інформація для роздумів:   Гороскоп на 30 травня свідчить, що сьогодні зростаючий місяць, а тому можна починати нові справи, будувати плани на майбутнє  і приймати важливі рішення. Головне: мислити позитивно і зміни життєвого устрою сприймати креативно. Саме про вас, випускники, ці прогнози. Сьогодні можна починати схуднення і боротися зі шкідливими звичками, наприклад, тютюнопалінням. (Андрюша та Максим, ви це почули?)

    День ангела 30 травня і 31 травня святкують  Іменинники :  

Олександр, Андрій, Денис, Богдан, Павло, Петро,  Адріана, Василь, Давид, Крістіна, Михайло, Юля, Семен, Анастасія, Сергій, Дмитро, Іван. Щиро вітаємо вас із днем Ангела.

      Ми вітаємо всіх Близнюків, які народилися в травні та червні, оскільки у силі зараз ваш знак. Хай вам щастить.

 

     У мене в руках дивовижний унікальний пристрій для читання думок. Ви його впізнали – це МЕЛОФОН. Зараз ми перевіримо, які думки рояться у головах наших випускників, які таємниці нерозкриті для нас. Отже, почнемо читати думки:

               Дівчат (5 мелодій)

               Хлопців (5 мелодій)

               Батьків (5 мелодій)

               Вчителів (5 мелодій)

      Висновок:     У нас у всіх дуже різні думки, але сьогодні нас об’єднує свято – випуск 2015 , до якого випускники йшли цілих 11 років.

 

Наші випускники приготували  МІНІ-КОНЦЕРТ, який вони від щирого серця присвячують своїм батькам і вчителям: (Я запрошую підготуватися всіх учасників концерту) А відкривають наш концерт:

 

  1. Випускники 11-А кл дарують вам танець «Вальс» ( Музика із мультфільма «Анастасія»)
  2. До нас завітали незвичайні гості – це Бригада Лікарів швидкої допомоги. Зустрічайте оплесками. (запис сирени швидкої допомоги) Слава Богу, всі  здорові і нікого не треба госпіталізувати.
  3. У школі вирували неабиякі пристрасті під час ДПА, ЗНО, коли 11-класники писали підсумкові контрольні роботи і переживали за оцінки. Про щасливі моменти у шкільному житті вам хоче нагадати  танцювальний дует 11-А кл., який виконає           «ЧА-ча-ча»
  4. Ой, до нас спішать на вогник  Юні піонери . (Запис піонерського маршу)
  5. Пісню «Ой хмариться-туманиться» дарує вам учень 11-Б кл., яку виконає у супроводі бандури.
  6. До нас у гості прийшли архипопулярні, титуловані ведучі «Сербського телебачення», які зробили своє ім’я на тому, що брали інтерв’ю у зірок першої величини. Зустрічайте Бреха Горановича і Горана Бреховича. Оплески. Але наші гості не дуже добре говорять українською мовою. У кого ж вони будуть брати інтерв’ю? Звісно, у кл. керівників.
  7. Випускниця 11-А кл. дарує вам танець «Квіткове мереживо» Зустрічайте оплесками.
  8. Пісня «ВИПУСКНИЙ» звучить у виконанні 11-Б кл.
  9. До нас у гості прийшли «Гламурні випускниці 4 класу».  Оплески їм. (пісня  «Більше гламуру»).
  10. Випускниця 11-А кл. виконає пісню «Юні» на англійській мові.
  11. А тепер довгоочікуваний сюрприз від 11-А класу, який вони підготували для свого класного керівника.
  12. Настав час провести церемонію нагородження вчителів зірками з неба. До слова запрошуються старости класів. Вручення Зірок і шоколадних ангелів вчителям.
  13. Вручення випускниками подарунків батькам. На згадку про  свято випускників, про рідну альма-матір, шановні батьки,  прийміть у дарунок  ці  сувеніри від своїх дітей. (Роздаються бутоньєрки під музику (11-Б) і фоторамки (11-А))

 

     Наше свято продовжується і, за традицією, ми його відкриваємо   танцем з батьками. (пісня «МАМА»,  група  «Скрябін»)

     Саме батьки дали вам життя, перше  розуміння цього безмежного світу, навчили добру і вдячності, шані  і  повазі до ближнього. Дівчатка, запросіть до танцю батьків, хлопці, вашого запрошення до танцю чекають матусі .

 

     Цих людей називають по-різному: няня, керівник, майстер, тренер, опікун, друг, психотерапевт, адвокат, бойовий командир, товариш, іноді бальзамом на душу і подорожником на рани. Ви здогадалися, що мова йде про вчителя. Сьогодні ви святкуєте зі своїми вчителями визначну подію – закінчення школи, чи могли ви таке уявити собі вчора?! Не забувайте цю солодку і пам’ятну мить, бо, як сказав філософ: не можна увійти в одну річку двічі.

Оголошується ТАНЕЦЬ З ВЧИТЕЛЯМИ.

Танцювальні композиції для вас цілий вечір виконуватиме хмельницька група…

(ТАНЦІ)

 

Конкурси:

  1. «Дон Жуан колегіуму». (2 хлопці -1 від кожного класу- має поцілувати дівчині руку і приєднати її , як вагон до свого потягу. Чий потяг довше, той отримає приз)  Маестро, музику!     «Білочки  на дубі»  ( 7 дівчат-білочки  (зовнішнє коло) і 6 хлопців-дубочки (внутрішнє)  обличчям до дівчат. Всі танцюють. Коли закінчується музика, «білочка» має вистрибнути на дерево, врятуватися від небезпеки. Танцюємо по колу. Прощаємося з однією дівчиною та одним хлопцем, якого «забирає» дівчина, що вибула))
  2. «Найкраща креативна команда» Створює Кліп (костюмований) на пісню  «У меня появился другой». (2 дівчинки-майбутні президенти корпорацій – набирають команду) (   по 1 хлопцю  (2 супергерої – файні капелюхи) – 2  татусів (або вчителів) (їм музичні інструменти)  і 2  мам  – їм 2 квітки на руки  (підтанцьовка). Хто краще перевтілиться – отримає приз)   (фонограма пісні). Маестро, музику!
  3. Перенеси «цінний вантаж» ( 1 команда – 11-а кл;  2 команда  11-Б  кл.- (по 8  хлопців і 4 дівчини) –  Хлопці у парі  складають із рук «стільчик» і переносять дівчат до відмітки і назад, потім дівчина має рукою торкнутися до другої пари. І так до кінця,  мають пробігти 4 пари, хто швидше. Переможцям – цукерки. Раз, два, три, почали…

2 стіл

 Під час 2 столу:

 

Дорогі випускники!

Не все судилося вам вчитись –
Любили ви й повеселитись,
Після уроків розважались,
До свят всіляких готувались.

Я пропоную перегорнути ще одну сторінку вашого шкільного  альбому.

Власне, без цієї сторінки не було б і самого альбому.

Ви уже, напевне, здогадалися, що присвячена вона вашим шкільним друзям.

Це завдяки однокласникам уроки були не такими вже й довгими, а перерви здавалися занадто короткими. Іноді здавалося, що ви ходите у школу заради заходів, а не заради уроків: містер колегіума, міс колегіума, костюмований Новий рік, флеш-моби…згуртовували вас більше, ніж будь-що. Шкільні витівки в пам’яті залишаться надовго: як робили барикади з парт, як виконували на 8 березня оригінальний  номер «Парад жінок в історії», змагалися на турнірі знавців професій, грали вистави на Свято Миколая, і у драматичній студії, як у масках прийшли на новорічний карнавал і танцювали «Леді Галю».

Це завдяки шкільним друзям закінчення канікул не ставало трагедією, а тематичні вдавалося написати більш-менш нормально.

Розлучатися з друзями особливо болісно.

А хто сказав, що ви розлучаєтеся назавжди? Ви будете зустрічатися,

спілкуватися, обмінюватися новинами в «контакті», «однокласниках», «фейсбуці» і заходити   у рідну школу.

 

     Ітак , ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КІС-ХВИЛИНКА (За командою  цілуємо того у  щічку, хто знаходиться зліва від вас)  Раз-два-три!      КІС!            …Хтось промазав.

Зарядка: руки вгору, поклали  на плечі сусідам, покачалися вліво і вправо і поаплодували собі. Обладушки –рукошлепки. Нехай ця шкільна морська хвиля захистить вас від цунамі, від самотності, поганого настрою  і стресів.

 

Конкурс:

  1. «Найкмітливіший» – Запрошуються 6 чоловік – завдання:знайти на столі і принести мені за командою предмет на букву Б (Р,Г,В,С) Останній – вилітає. Переможець  отримує цукерку.
  2. Танець на стільці (5 хлопців- з 5 стільцями)- 5 богатирів, танцюють головами, плечами, руками, ногами на виліт. Визначаємо переможця оплесками глядачів) Маестро!Більше харизми.

 

Бліц-Інтерв’ю: провокаційні питання учням,  ви ж так любили їх задавати своїм вчителям.

 

Учням:

  1. Чи проколював ти голкою кожен день в календарі після 1 вересня 2014 року, як це роблять солдати в армії перед дембелем?
  2. Коли ти сачкував з 7 уроку, яку причину найчастіше вигадував, і яка тобі подобалася найбільше?
  3. Яке в тебе було доручення у школі? Класі?
  4. Чи користувався ти хоч раз при списуванні мобільним інтернетом?
  5. (11-Б) Чи вилізав ти у вікно школи на вулицю на перерві?
  6. Скільки років виповнилося нашій школі у серпні 2014 року? (55)
  7. На якій вулиці знаходиться наша школа?
  8. Чи приведете ви сюди вчитися своїх дітей?
  9. Уяви, що ти міністр освіти, як би ти реформував п’ятиденне навчання в школі?
  10. А чи знімав ти хоч раз стрес на уроці навушниками, вдягнув – і ти в танку, а вчитель за бортом?

 

ДЯКУЮ! Ви гідно справилися з провокаціями.

 

 

У нас є два випускника, «страждальці», які в своєму класному журналі у списку учнів знаходились під № 13. Попрошу цих випускників-щасливчиків  вийти до мене. Цікаво, чи вони знають, що під цим номером?  Прийом-прийом.   Оплески. Обладушки.

 

Питання для № 13: (по черзі)

  1. Скільки буде 13 у квадраті? (169)
  2. Що таке «чортова дюжина»? (13)
  3. Який день іде перед суботою 14? (п’ятниця 13)
  4. Скільки котлет може поміститися на великій пательні? (13) Звідки знаєш?
  5. Як звуть батька твого кл.керівника?
  6. Скільки років тобі було 2013 році?

Призи везунчикам. Не бійтеся цієї цифри, з нею, насправді щастить.

 

 

КОНКУРС ДЛЯ АРТИСТІВ німого кіно: ( запрошуємо 3 випускників)

СЦЕНКА: (ви зображуєте рухами, як у пантомімі те, про що я буду

говорити повільно)

      Школа.  Вас запросили на перерві на шкільні клумби, де ви прориваєте газон  від будячків, з великою радістю, ви все прориваєте  і прориваєте, вас радує сонечко, потім ви вскопуєте землю, тепер ви підмітаєте сміття. Ви втомилися (дуже) і вирішили повернутися на фізику. Ви сіли за парту, але вчитель оголосив про контрольну роботу. У вас шок. Ви вирішили повернутися на клумбу чистити газон.

                                              (приз) і звання «УЧНІ СТАНІСЛАВСЬКОГО».

 

Питання батькам:

 

  1. Чи виконували ви за свою дитину малюнки в 1-7 класах з предмету «образотворче мистецтво»? (І це правильно) А чи робили ви з нею географічні практикуми? А допомагали розмальовувати історичні атласи? А чи виконували реферати або поробки для уроків праці? Супермама! СУПЕРТАТО! (Як сказав один філософ: краще витрачати на своїх дітей у 2 рази більше часу і в 2 рази менше грошей – тоді з них буде толк)
  2. Чи задавали ви собі хоч раз питання, чому ж я в школі так погано вчив англійську, чи математику, чи фізику, що зараз не можу допомогти  власній дитині?
  3. Які думки виникали у вас, коли дитина з фізкультури приносила 12, а з фізики – 2?
  4. Як звали сусіда вашої дитини по парті?
  5. Якого кольору очі у вашого класного керівника?
  6. Тест-опитування. (у вас будуть варіанти відповідей, як на ЗНО):

Спробуйте відгадати відповідь типового учня  11 класу

На питання: «Який у тебе улюблений урок? – учні відповідають:

 

        А) музика;

        Б) фізкультура;

        В) останній. (12 балів)

 

ВИСНОВОК:  Випускники! ПЕРЕД ТАКИМИ БАТЬКАМИ ТРЕБА СХИЛИТИ ГОЛОВУ, БО ВОНИ ЗАКІНЧИЛИ ШКОЛУ  ще у минулому столітті, та ще й  БЕЗ ГУГЛІВ ТА ВИКИПЕДІЙ. А СМС у них виглядала як записка, передана під партою. Шпаргалка була не на планшеті, а написана дрібним шрифтом від руки. Батьки напружувалися більше.

УРА БАТЬКАМ.

 

 

Питання Вчителям:

 

  1. Яку дату ви любите більше : 1 вересня чи 29 травня? (Ви заслуговуєте на «Оскара»)
  2. Скільки разів на тижні у вас виникають думки: мама казала йти у лікарі чи юристи. Чому я її не послухала? (Гран-прі)
  3. Ви звернули увагу, що 1 вересня 2014 року розпочалося понеділком? Чи багато понеділків було у вас на тижні протягом  року? (Звання «Відмінник Освіти»)
  4. Якщо діти втекли з уроку, зізнайтеся, чи не раділи ви більше за них у цей день? (Ви заслуговуєте на звання «Народний вчитель»)
  5. Коли ваша велика літня відпустка закінчується, у вас починається стрес чи депресія?
  6. А ви не знаєте, чому учні не люблять таку класичну фразу вчителя: «Ховаємо підручники, беремо подвійні аркуші»?
  7. Кажуть, що вчительська професія кармічна, тобто, якщо відпрацюєш у школі все життя, наступні втілення будуть щасливішими? Як ви до цього ставитеся? (Сократ відпочиває)

Висновок:  наш вчитель – це пам’ятник собі. Він не може не думати про роботу. Наші вчителі – найкращі. Сама собі заздрю!

 

     Конкурс: впізнай учня за голосом (для класних керівників Учні за спинами кл. керівників щось промовляють. (по 2 хлопця і 2 дівчини від класу) (учні говорять фразу, читають вірш, заспівати пісню)  (Приз кл. керівникам)

Хіба не рідні мами?

 

Дорогі випускники! Настав час, коли ви можете обирати самі:   вчитися далі чи працювати, або поєднувати навчання та роботу.

1 червня, в День захисту дітей, Ви маєте право спати, скільки захочеться, не поспішаючи на перший урок. Ви нікому нічого не винні.

І носити спіднички бажаної довжини, ніхто не вимагатиме ходити у діловому стилі до школи, ви можете яскраво фарбуватися, навіть робити татушки .

Ви можете зовсім не дивитися у бік рідної школи. Але, повірте, вона вам буде снитися.

Ви можете одружуватися і йти заміж, фарбувати волосся, проколювати не лише вухо, а й ніс чи інші частини тіла… Але насправді – це все ілюзія. Зараз, коли ви закінчили школу, вам прийдеться трудитися ще більше,  і згадувати ви будете  найчастіше  тих вчителів з подякою, які вимагали від вас найбільше, а вам здавалося  – неможливого.

       Сьогодні наша школа нагадує осіннє дерево, від якого відірвалось   —   60 листочків. Нехай же доля не розкидає вас у буремному вихорі життя. Дружіть між собою, приходьте до школи, приводьте до нашої школи своїх дітей. Ви не пожалкуєте, бо школа № 16 – це тренд, бренд і гранд , 3 в 1.

Завжди пам’ятайте: ви – її діти, її вихованці. Вам тут завжди будуть раді, вислуxають, порадять, допоможуть.

 

Танці

 

Конкурси під час танців: 

  1. Конкурс «Стань конструктором»: 3 учасників (батько, витель , випускник) роблять із паперу літак . Хто швидше справиться,  і запустить літачок, той переможець. (приз)

 

Білий танець – дівчата запрошують до танцю хлопців.

А тепер батьки запрошують вчителів.

 

3  Стіл

31 травня – Всесвітній день блондинок і всесвітній день без тютюну. Як ці свята поєдналися, я просто не знаю.

  1. Конкурс для блондинів – (Запрошуємо блондинок і блондинів до нас (випускника, випускницю, батьків  Ви – найсвітліші голови сьогодення)

Бліц-вікторина для блондинів:

  1. Як звати найпопулярнішу блондинку світу? (Монро)
  2. Як ви гадаєте: до якого року можуть зникнути натуральні блондини? (до 2200)
  3. На якій висоті знаходиться Хмельницький по відношенню до рівня моря? (295 м. над рівнем моря)
  4. Яка тварина китайського гороскопу панує зараз? (Синя дерев. Коза)
  5. Як розшифровується ЗНО? ДПА?
  6. Чому дорівнює прямий кут?
  7. Як пишеться «не» з дієсловами?

Приз отримують всі.. , а звання «Найрозумніша блондинка (блондин) колегіуму» –

 

Танці

Конкурси під час танців:  

  1. Флеш-моб «Танці світу». Визначаємо краще танцювальне коло. Їх два: діти і батьки.  (учні,  які запрошують у коло батьків).  Вибираємо соліста, за яким повторюємо рухи.
  2. Аукціон раритетів – у шкільному бардачку назбиралися цінні речі, купи «речі» за 3 посмішки або 1 комплімент класу, або «Талант». (вірші, пісні, танець)

 1 лот –                 ( малюнки чи контрольні роботи  випускників)  Викуп батьків або учня.

 

  1. Конкурс для людей з художнім баченням: Намалювати   випускника ХХІ століття (2 батьків і 2 учнів) (батько чи мама малює і випускник (мольберт-спина)), 2 аркуші паперу, 2 маркери) поки лунає пісня.

 

  1. Конкурс «Передай капелюх» (10 чоловік). Всі танцюють в колі і передають один одному по колу капелюх, якщо музика зупиняється, той, в кого капелюх, вибуває з танцю. Хто залишився, переможець.

 

  1. Конкурс для найсильніших хлопців (по 1 хлопцю з класу (віджимаються, тримаючи на спині дівчину) (дівчата сидять) і 1 дівчині. Хто довше, той переможець.

 

  1. Конкурс «Диктор» ( 3 учнів по черзі з чупа-чупсом у роті вимовляють скоромовку «Карл у Клари украл корали, Клара у Карла украла кларнет».

 

     До зустрічі світанку залишилось дуже мало часу. Настав важливий момент винести святковий  торт-каравай.

(Пісня «Прекрасное далеко»)

(Ця місія доручається …випускнику, який  всю шкільну дорогу пригощав учнів і вчителів на свої дні народження тортом) Нехай вогні феєрверку відкриють вам ваші зорі і покажуть дорогу у  нове життя. У кожного свої зорі. Хай торт всім гарно смакує, і ваше майбутнє життя буде таким самим солодким, як і цей торт.

 

ФІНАЛ  (О 4 –й ранку)

 (Лунає пісня «Куда уходит детство»)

    Дорогі випускники, час йде невпинно. Навіть якщо ви хочете зупинити мить, ви можете про це тільки мріяти.  «Куди іде дитинство, – запитуємо ми. Але ніколи не отримуємо відповіді. Незабаром вам разом зустрічати свій такий омріяний випускний світанок.

     Станьте, будь ласка, всі у коло і візьміться за руки. Відчуйте тепло рук один одного. Ще мить і ви попрощаєтесь. Ця мить вже ніколи не повториться,  відчуйте її, проживіть її, запам’ятайте її на все життя.

 

Відзвучали останні оплески, останні акорди музики… Зараз спорожніє зал, згасне світло й опуститься завіса. Так буває в театрі, а у житті все інакше. Театр життя ніколи не закінчується, бо весь світ лицедіє. Дія іде за дією, міняються тільки фабула, декорації, з’являються нові герої. Завтра ви почнете писати свою нову п’єсу. У вас є вибір – кого відіграти і як відіграти. В житті немає простих ролей, але будь-яку роль у будь-якій п’єсі – будь то комедія, чи драма – треба відіграти чесно й талановито, не перегравати й не фальшивити.  Тільки від вас залежить, чи станете ви справжніми людьми. А справжні люди можуть зробити багато: наше життя – щасливим і комфортним, місто ошатним, будинки затишними, людей усміхненими і щасливими, життя в країні – благодатним і справедливим. І це головне! Господь вам у цьому допоможе.

Наступає ваш час! Візьміться  міцніше за руки. Запам’ятайте стук ваших сердець, і тепло рук ваших однокласників, які не раз виручали вас у важку хвилину, від яких ви не раз одержували клацання та лайки у контакті, які смикали вас за кіски, які милувалися вашими аватарами. Адже вже завтра поруч із вами будуть інші люди. А це вже ніколи не повториться! Не готуйтеся до життя, а вже живіть,  просто зараз…

 

 

Так, повість про школу добігла  кінця,
Закінчені глави, розвіялись сни.
І вже, не сподіваючись  на  підказки,
Самі вирішуєте, куди далі  вам йти.
Не всі шляхи у житті будуть гладкими,
Не всі випробування стануть легкими,
Життя перед вами лежить, як той зошит,
Як табула раса – чистий і незіпсований зошит.

Сьогодні – останній листок із розкладом,
За вікном – пройшов бузковий травень.
Школі ви говорите: «До побачення»,
З учителями у вас – останнє побачення.

 

      Оголошується останній танець:  (Пісня «Прощавай, рідна школо»)

 

 

 А життя – це дороги тернисті не раз.

А життя – це не сміх і не жарти.

Та не бійтесь нічого, у добрий вам час,

Світ – чудовий і жити в нім варто.

Все здолати вам буде потрібно не раз,

Не впадайте у відчай, боріться,

Йдіть сміливо, у добрий вам час,

Мрія кожного з вас – хай здійсниться.

Коли людина вируша в дорогу,

І настає прощання мить,     

Недарма на порозі кажуть:

«Хай Бог тебе благословить».

 

 

 

     Телеграма: учням Хмельницького колегіуму

«ЖДУ  тчк  МРІЮ ПРО ЗУСТРІЧ  зпт  ГОТУЮ ТЕПЛІ ОБІЙМИ  тчк»   

Питання: Хто написав цю телеграму?  (Відповідь: Доросле життя)

 

 

Знову «ВАЛЬС» (а слабо повторити «Вальс із лінійки»?) (Лунає до кінця пісня «Когда уйдем со школьного двора») Просто МАЙДАНС І ТАНЦІ ІЗ ЗІРКАМИ.

 

Нагородження найактивніших учасників вечору на згадку про цю подію  Золотими краватками:

  1. Звання «ЖИВЧИК» отримує учень – ОПЛЕСКИ…    
  2. Звання «ДУША КОМПАНІЇ» отримує вчитель –
  3. Звання «ВОСС» отримує батько –

 

       А тепер всі: і випускники, і батьки, і вчителі – йдемо разом запускати у небо китайські ліхтарики і загадувати бажання. А також зустрічати світанок, який відбудеться о 4 годині 45 хвилин.

          Отже, у своєму шкільному романі ви поставили останню крапку. У добрий час! Удачі вам на цьому шляху!

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь