Поріг “склав/не склав” для тесту ЗНО з української мови і літератури дорівнює 22 тестові бали

22 бали поріг склав/не склав ЗНО з української мови і літератури
22 бали поріг склав/не склав ЗНО з української мови і літератури

12 травня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг “склав/не склав” для зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2015 році дорівнюватиме 22 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Нагадаємо, що відеозапис даного  засідання ви можете переглянути у статті “Пороговий бал “склав/не склав” ЗНО 2015 з української мови і літератури.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть оголошені 13 травня.

Усі учасники тестування, результат яких є вищим за визначений поріг, братимуть участь у подальших тестах зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість взяти участь у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

Також 12 травня будуть оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100 – 200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнював 104 тестовим балам для тесту базового рівня та 136 балів для тесту поглибленого рівня.

Також ви можете скачати копію тестового зошита і відповіді ЗНО 2015 з української мови.

Слідкуйте за новинами ЗНО і ДПА 2015 у соціальній мережі Вконтакті http://vk.com/zno_dpa_15

http://osvita.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь