ЗНО 2021. Завдання, відповіді пробного ЗНО з математики

Оновлено 28.05.2021р. додано відповіді ЗНО 2021 з математики (основна сесія)

У суботу, 10 квітня 2021р. відбулось пробне ЗНО з математики. Цього року у тестуванні з математики є багато нововведень і відмінностей від ЗНО минулих років. Перше – ЗНО з математики є обов’язковим. Наступне нововведення – це те, що ЗНО з математики тепер стало дворівневим. Базовий рівень пишуть ті випускники, хто не планує вступати до ВНЗ. Всі інші, хто планує продовжувати вчитися, пишуть і базовий, і профільний рівні тесту. І, найрадісніше нововведень, – це те, що у зошитах ЗНО 2021 з математики будуть формули!

Нагадаємо, на сайті Ерудит.нет Ви також можете переглянути завдання та відповіді із інших предметів пробного ЗНО 2021: української мови і літературианглійської мовиісторії України,  фізикихіміїбіологіїгеографії та французької, іспанської, німецької мов.

Слідкуйте за новинами ЗНО 2021 у соціальних мережах Facebook: https://www.facebook.com/dpa.zno ,Telegram: https://t.me/zno_erudyt, Viber: https://invite.viber.com

Скачати завдання (рівень стандарту та профільний рівень) пробного ЗНО 2021 з математики;

Скачати завдання (рівень стандарту) пробного ЗНО 2021 з математики

Скачати таблицю переведення тестових балів ЗНО 2020 з математики у 12 і 200-бальну шкалу

Переглянути завдання з пробного ЗНО 2021 математика онлайн

Відповіді з пробного ЗНО 2021 з математики

Офіційні відеорозв’яснення завдань пробного ЗНО 2021 з математики

Розбір пробного ЗНО з математики від ZNO.UA

Власні відповіді на тест пробного ЗНО 2021 з математики

Не забувайте переглянути коментарі до даної статті. Там ви знайдете інші способи розв’язання завдань.  

Завдання №32

Вже кілька років поспіль, портал Ерудит.нет, після завершення тестування опубліковує власні відповіді на тести. Зокрема, на тест з математики опубліковуються відповіді разом із власними розв’язками. Ми наголошуємо, що відповіді будуть публікуватись лише після завершення тестування. Також застерігаємо, не вірити шахраям які обіцяють надати відповіді за певну винагороду.  Будьте уважними і не ведіться на умови шахраїв. Тести ЗНО є засекреченою інформацією, тому дізнатись завдання чи відповіді перед тестом неможливо.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version