Інформація про тест ЗНО 2016 з математики (НАЙГОЛОВНІШЕ)

Про тест ЗНО 2016 з математики
Про тест ЗНО 2016 з математики

Тест ЗНО 2016 з математики цього року є одним із обов’язкових. Це перший рік, де окрім обов’язкового іспиту з української мови є також ще два (математика та історія України), які відіграють не менш важливу роль. Майбутні абітурієнти які бажатимуть навчатись у вузах на математичних спеціальностях змушені успішно скласти даний іспит.

Тестування зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбудеться у середу 11 травня 2016р. Результат даного іспиту (завдання 1-28, 31, 32) буде зараховано і як оцінка з державної підсумкової атестації.

Нагадаємо, що у середу після завершення тестування на сторінках порталу Ерудит.нет і у блозі Підготовка до ЗНО 2016 буде опубліковано копію тестового зошита, завдання ЗНО 2016 з математики і неофіційні відповіді. Слідкуйте за новинами у соціальній мережі Вконтакте:  https://vk.com/zno_dpa_2016 .

Корисні матеріали для підготовки до ЗНО 2016 з математики:

 

Щоб успішно скласти тест ЗНО з математики, рекомендуємо ознайомитись із наступними порадами:

  1. Обов’язково ознайомтеся з маршрутами доїзду до вашого пункту тестування.
  2. Пам’ятайте, що допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:
    Сертифіката ЗНО;
    паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
    запрошення-перепустки (хоч для ЗНО з української мови його не потрібно було) для участі в ЗНО, тому перевірте щоб їх не забути вдома. У випадку відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт не буде допущений до здачі іспиту.
  3. Візьміть кілька ручок чорного кольору та по бажанні пляшку води.
  4. Пам’ятайте, що допуск абітурієнтів до пункту тестування починається з 10:15 і триває до 10:50, а початок ЗНО з усіх предметів – 11:00. Тому постарайттесь не спізнитись.
  5. Не беріть із собою мобільних телефонів, планшетів, книжок, рукописних матеріалів – будь чого, що може послужити вам шпаргалкою, і через що вас можуть вигнати із аудиторії, і ваше тестування буде не дійсним.
  6. Постарайтесь добре виспатись перед іспитом. Успіхів вам, і високих тестових балів.

Коротко про тест ЗНО 2016 з математики

  • Загальна кількість завдань роботи – 33.
  • На виконання роботи відведено 180 хвилин.

Сертифікаційна робота з математики базового рівня складається із завдань чотирьох форм:

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№1-20). До кожного із завдань подано п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
  2. Завдання на встановлення відповідності (№21-24). До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
  3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№25-30). Під час виконання цих завдань учасник має вписати отриманий числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові завдання, до бланка відповідей А.
  4. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (31-33). Під час виконання цих завдань до кожного з них учасник зовнішнього незалежного оцінювання має розробити спосіб розв’язання, використовуючи в новій нестандартній ситуації знання з різних розділів курсу геометрії або алгебри і початків аналізу, правильно виконати рисунок (якщо цього потребує процес розв’язання), розв’язати завдання й обгрунтувати етапи розв’язання. Усе вищезазначене та відповіді на завдання 31-33 необхідно чітко записати до бланка відповідей Б.

Увага! Результат виконання завдань 1-28, 31, 32 буде зараховуватися як державна підсумкова атестація. Результат виконання завдань всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з математики базового рівня:

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
  2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.
  3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Завдання №25 і 26 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 балом. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання – 2.

Завдання №27-30 оцінюються 0 або 2 балами: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

4. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю: завдання 31, 32 оцінюються в 0, 1, 2, З або 4 бали; завдання 33 – в 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 балів за критеріями змісту.

Увага!

Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно розв’язавши всі завдання (1-28, 31, 32), що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, – 52.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання (1-33) сертифікаційної роботи, – 62.

Детальніше про тест ЗНО 2016 з математики читайте у характеристиці.

Багато матеріалів для підготовки до ЗНО з математики шукайте у розділі ЗНО 2016 з математики.

Залишити відповідь