Скачати таблиці переведення (pdf)
Тестування з математики відбулося 12 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 146 тисяч осіб.
Скачати завдання і відповіді ЗНО 2015 з математики.
Сертифікаційна робота базового рівня містила 30 завдань, на виконання яких було відведено 130 хвилин. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики базового рівня, – 48.
Тестова робота поглибленого рівня з математики містила 36 завдань (30 завдань базового рівня та 6 завдань поглибленого рівня), на виконання яких було відведено 210 хвилин (130 хвилин на виконання завдань базового рівня та 80 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня). Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики поглибленого рівня дорівнює 66 балам.
Пороговий бал тесту склав 10 тестових балів.
Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.
В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.
До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.
У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має правоподати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.
Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу 2015 року (базовий рівень):
Коментарі із Facebook
Powered by Facebook Comments