Олімпіада з інформаційних технологій 2015-2016 н.р. (ЗАВДАННЯ)

Олімпіадні завдання з ІКТ 2015
Олімпіадні завдання з ІКТ 2015

Скачати заготовки (word, power point, excel, access)

Олімпіада з інформаційних технологій

2015-2016 навчальний рік

6 грудня 2015 року

Пояснювальна записка

  1. Завдання для всіх учасників олімпіади єдині, незалежно від класу, в якому вони навчаються. До участі в олімпіаді допускаються учні 9-11 класів.
  2. До початку олімпіади на всіх комп’ютерах учасників має бути встановлене програмне забез­пе­чення для виконання завдань олімпіади. Це програмне забезпечення представники організаційного комітету встанов­лять у теках, недоступних учасникам для внесення змін, але доступних для зчитування. Вказані теки не мають містити ніякої іншої інформації, крім узгодженої з журі (електронна копія порядку проведення тощо). Ще одну теку на жорсткому диску ПК, доступну учаснику для запису, призначено для збереження роботи учасника. Решта тек на жорсткому диску ПК мають бути недоступними учаснику навіть для перегляду.
  3. Завдання туру – практичне завдання на використання офісних інформаційних технологій, що вивчається в курсі «Інформатика» (крім програмування на VBA).
  4. Заготовки до комплексного завдання будуть виставлені на сайт loippo.lviv.ua та www.inflviv.ucoz.ua о 9.30 6 грудня 2015 року.
  5. Завдання розраховане на 4 години, формулюється як тематично цілісне і складається з декількох задач.
  6. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.
  7. Учасникам забороняється використання VBA та програмних засобів, які не вказані у завданні. Файл-розв’язок не повинен містити копії змісту файлів-зразків (наприклад учаснику надано файл-зразок у вигляді скріншоту сторінки текстового документа, і учасник здав на перевірку копію цього скриншоту у файлі-результаті).
  8. Переможці олімпіади визначаються окремо по кожній паралелі: окремо 9 клас, 10 клас, 11 клас.
  1. До участі в ІІІ етапі олімпіади допускаються учні 10-11 класів та додатково згідно рейтингу.

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь