ДПА 2017. Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт 4 клас математика, Корчевська, Підручники і посібники (PDF, Online)

Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт 4 клас математика, Корчевська (ДПА 2017). Посібник доступний для скачування у pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в онлайн режимі.

Скачати Збірник підсумкових контрольних робіт (ДПА) з математики для учнів 4 класів, автори: Корчевська О., Гнатківська О., Хребтова Н., видавництво: Підручники і посібники.

Скачати повну версію Відповіді до «Збірників підсумкових контрольних робіт. (Математика. Українська мова. Літературне читання), 4 клас, автор Корчевська видавництво Тернопіль “Підручники і посібники”.

Читати відповіді до збірника математика, ДПА 2017, 4 клас ОНЛАЙН (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Відповіді ДПА 2017, 4 клас, математика

Відповіді до збірника ДПА 2017 математика, 4 клас
Відповіді до збірника ДПА 2017 математика, 4 клас

Автори: Корчевська О., Гнатківська О., Хребтова Н.

Кількість сторінок: 34с

Видавництво: Підручники і посібники

Мова: українська

Рік видання: 2017

 

Посібник містить відповіді до  16 варіантів підсумкових контрольних робіт з математики для учнів 4 класу. Зміст контрольних робіт відповідає чинній програмі з математи­ки для учнів початкових класів.

Кожна робота передбачає 7 завдань, серед яких 3 подано у тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді, а 4 завдання потребують виконання учнями обчислень у передбачених місцях. Завдання 5 — вираз на сумісні дії, завдання 6 — задача геометричного змісту, а завдання 7 — це текстова задача на 3 або 4 дії. Кожна контрольна робота передбачає виконання 18 математичних операцій.

Скачати Відповіді до збірників підсумкові контрольні роботи з Математика, PDF : джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments