Навчатися – цікаво. Майстер-класи для школярів

Не буває нудних уроків – так стверджують майстри арт-студії “Ліхтарик” та вже п’ять років доводять свої слова діями. Педагоги студії розробляють спеціальні майстер-класи, які відкривають українцям новий погляд на навчання. Шкільні майстер-класи арт-студії дозволяють дітям поринути у навчальну тему в ігровій та творчій формі. Чому б разом з теоретичним пізнанням Трипільської культури не спробувати самим зліпити глиняний горщик? А розповідь про епоху Відродження не доповнити власними малюнками у різних техніках живопису? Арт-студія знає безліч креативних способів зацікавити непосидючих та допитливих учнів.

Майстер-класи для школярів
Майстер-класи для школярів

Зі школами арт-студія “Ліхтарик” співпрацює за наступними напрямками:

  • Супровід уроків історії, географії та літератури практичними заняттями. Студія розробляє спеціальні завдання, під час виконання яких учні знайомляться з предметом за допомогою творчості: малюють історичні та літературні сюжети, опановують мистецтво різних країн та епох, пізнають українські та світові традиції.
  • Організація та проведення творчих заходів та майстер-класів. “Ліхтарик” пропонує новий погляд не лише на шкільні уроки, а й на дозвілля учнів. Студія організовує майстер-класи по наступних напрямках: гончарство, різні техніки живопису, петриківський розпис, мозаїка, витинанка, створення ляльки-мотанки, писанкарство, розпис футболок та сумок. З повним переліком майстер-класів та досвідом інших школярів ви можете ознайомитися тут.
  • Подарункові сертифікати. Майстер-клас може стати приємним подарунком і для школярів, і для їхніх вчителів. Восьме березня, день вчителя, Новий Рік, дні народження та безліч інших приводів – творче заняття стане чудовою альтернативою звичним цукеркам та, безумовно, подарує набагато більше приємних емоцій та спогадів.

Для старших класів та молодшої школи розробляються окремі програми.

Спільна творчість є запорукою дружньої атмосфери в класі. Практичне знайомство з різними напрямками мистецтва допомагає дітям розкрити свої таланти. Кожен майстер-клас від студії “ЛІхтарик” направлений на виявлення здібностей дитини, покращення дрібної моторики рук, розвиток образного мислення. Окрім практичних навичок учні пізнають українські традиції та історію, ближче знайомляться зі світовим мистецтвом.

Майстер-класи є корисними та цікавими не лише для учнів, а й для вчителів та батьків. Адже кожне заняття – це унікальний процес творчої медитації, створення власного виробу та відкриття прихованих талантів.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь