Як виправити поставу: рекомендації фахівців зі Львову

Щоб уникнути проблем зі здоров’ям необхідно з ранніх років стежити за положенням спини і робити спеціальні вправи. Також допоможуть ортопедичні аксесуари. Почитай відгуки на сайті medsklad.com.ua, вибери корсет для корекції постави тут і тоді він зробить частину роботи з відновлення хребта.

На що впливає викривлення хребта

Викривлення може порушити роботу всіх процесів в організмі і перш ніж шукати рішення виявляються причини сутулості:

  • невідповідне взуття;
  • зайва вага;
  • сидяча робота і не комфортно організоване робоче місце;
  • стрес;
  • психологічний стан.

Часте ходіння на каблуках погіршує поставу за рахунок сильного навантаження на хребет. Рекомендується використовувати спеціальні устілки або чергувати носіння туфель з комфортним взуттям.

Якщо протягом тривалого часу займатися сидячою роботою, то з часом з’являються проблеми з поставою і зайвою вагою. Жирові відкладення сприяють появі грижі або затискання хребців. Маса тіла повинна регулюватися і триматися в нормі. Для цього слід кожні 2 години робити зарядку і розминати м’язи. Також важливо організувати зручне робоче місце – заздалегідь куплені товари для спини в цьому магазині допоможуть запобігти можливі наслідки малорухомого життя.

Психологічний стан безпосередньо впливає на те, як людина ходить, або стоїть. Невпевнений в собі людина часто кривить спину, щоб не виділятися і привертати менше уваги. Почати варто з підняття самооцінки і виконання гімнастичних вправ.

Що допоможе випрямити спину і перестати сутулитися

При такій проблемі ефективними методоми будуть:

  • регулярна зарядка;
  • носіння корсета;
  • масаж.

Виконання зарядки забезпечить повернення хребців на правильне місце. Для цього буде потрібно робити вправи, використовуючи гантелі. Їх необхідно піднімати руками вперед протягом півгодини. Після, лежачи на підлозі, піднімаються по черзі ноги по 10 разів. На завершення проробляється вправу під назвою «планка». На виконання приділяється 1 хвилина і 3 підходи.

Також використовуються корсети, які розрізняються способами кріплення і матеріалом. Носіння корсета не приносить дискомфорту – в ньому не потієш, а застібки регулюються в залежності від параметрів людини. При першому застосування носитися протягом 3 годин. Пізніше час збільшується щодня. Після трьох місяців рекомендується зробити перерву. При виборі такого ортопедичного аксесуара, перш за все, враховується форма і зовнішній вигляд товару, які дозволяють непомітно носити його під одягом або ж використовувати в якості жилетки.

Від правильної постави залежить зовнішній вигляд людини, його здоров’я і фізична підготовка. Викривлення і затискачі хребта можуть негативно позначитися на здатності виконувати навантаження і займатися спортом. Необхідно приділяти поставі особливу увагу, інакше з віком з’являться серйозні проблеми зі здоров’ям.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments