Переваги використання 1С онлайн

Мобільність, відсутність територіальної і часової прив’язки до офісу

Робота з 1С в хмарі можлива в цілодобовому режимі з будь-якої точки світу. Вам необхідно лише мати комп’ютер і доступ до мережі  Інтернет. Вся актуальна інформація, що зберігається у вашій обліковій системі, завжди оперативно доступна з будь-якому місці.

1С онлайн

Ви зможете при необхідності легко «тримати руку на пульсі», перебуваючи у відрядженні, вдома або в подорожі.

При цьому вам не потрібно установлювати будь-які програми на ваш комп’ютер – для роботи достатньо вбудованих можливостей операційної системи Windows (якщо на вашому комп’ютері використовується інша операційна система, наприклад Mac, вам буде потрібно встановити програму-клієнт для підключення до віддаленого робочого столу).

Масштабованість

Кількість працівників, які можуть одночасно працювати з базою 1С в хмарі технічно не обмежена і визначається тільки вашим тарифним планом. Дізнатись приблизну суму ви можете  на сайті https://www.cloud.net.ua/1c_online.html

Одночасна спільна робота з 1С з різних точок

Єдина централізована облікова база 1С для всієї організації локалізована в одній точці на сервері в дата-центрі. Співробітники організації, що знаходяться на віддалених торгових точках, складах або філіях – всі працюють в одній загальній інформаційній базі 1С, отримуючи тим самим оперативний доступ до актуальної інформації без необхідності настройки і виконання складного регулярного обміну даними між філіями.

Продуктивність

Робота з базами 1С великого обсягу вимагає серйозних серверних потужностей. Продуктивні сервера хмарного сервісу забезпечують функціонування 1С необхідною кількістю ресурсів. Робота з 1С відбувається без дратівливих затримок, очікувань і зависань.

Безпека, надійність і безпека даних

Хмарна 1С працює на дорогому обладнанні з професійним технічним обслуговуванням. Сервери розташовані в дата-центрі на території Німеччини. Системи безперебійного електропостачання  і клімат-контролю забезпечують максимальний захист від технічних збоїв.

Взаємодія з сервером при роботі в термінальному режимі відбувається через Інтернет в зашифрованому вигляді.

Багаторівневе дублювання і регулярне резервне копіювання виключають можливість втрати даних.

Відсутність стартових витрат

Відсутність зобов’язань з боку клієнта

Наші клієнти вільні від зобов’язань: в будь-який момент ви можете припинити використання нашого сервісу оренди 1С, безперешкодно забрати свої дані і продовжити вести облік будь-яким іншим способом.

Ліцензійна чистота і регулярні оновлення

Ми є офіційними партнерами 1С і Microsoft з надання програмного забезпечення в оренду. Оренда ліцензій 1С і Microsoft включена у вартість послуги. Ми надаємо стандартні рішення на платформах 1С: Підприємства версії 8.1 і 8.2:

1С: Бухгалтерія

1С: Управління торгівлею

1С: Зарплата і управління персоналом

1С: Документообіг

1С: Управління невеликою фірмою

Оновлення платформи 1С: Підприємства виробляються регулярно в міру виходу нових релізів. Оновлення конфігурацій і форм звітності доступні нашим клієнтам для самостійного застосування – ви самі вирішуєте в який момент провести оновлення вашої бази.

Робота з 1С з альтернативних операційних систем

Оскільки програма 1С фізично виконується на термінальному сервері, а не комп’ютері клієнта, то фактично для роботи з нею пропадає обмеження у вигляді необхідності використовувати комп’ютер c Windows. Все що потрібно для роботи – це програма клієнт для підключення до термінального сервера. Такі програми є для більшості сучасних операційних систем, включаючи Mac і Linux, а також для планшетів і смартфонів на базі Apple iOS і Google Android.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь