Як вибрати надувне ліжко? Яке надувне ліжко краще?

Наша стаття написана для тих, хто хоче купити надувне ліжко в Києві або у будь-якому іншому місті України. Із даного коротенького огляду ви дізнаєтесь про переваги надувних ліжок, де можна їх купити а також декілька корисних порад які допоможуть вам збільшити термін експлуатації ліжок.

Надувні ліжка в останні роки набувають все більшої популярності. Переваги надувних ліжок перед розкладними ліжками полягає в:

 • У сучасному стилі, підійде до будь-якого інтер’єру.
 • Легкість в зберіганні, таке ліжко вміститься в шафу на верхню полицю.
 • Оперативна установка, за допомогою вбудованого насосу або ручного швидко можна розкласти дане ліжко.
 • Відсутність болю в спині зранок, на відміну від розкладного ліжка.
 • Зручне транспортування, наприклад рекомендуємо переглянути надувні дивани Intex – це дивани-трансформери.
Надувні дивани Intex
Надувні дивани Intex

Чи варто замінювати звичайне ліжко на надувне? Чим надувне ліжко краще? Як вибрати надувне ліжко?

Люди стали замислюватися, чи варто замість великих і громіздких, дорогих ліжок купувати надувне зручне ліжко.

У безлічі сучасних надувних ліжок, що продаються на сайті www.intex-best.com.ua розроблена унікальна система підтримки, яка забезпечує більш практичний, здоровий і комфортний сон, що рятує також і від постійних для багатьох з нас болів в тілі вранці. І головне пам’ятайте, чим більше кількість камер у ліжку, тим, відповідно, більше вставок і комфортніше ліжко.

Ну і ще одна деталь: ліжко з усіма її комплектуючими обов’язково повинно мати гарантію якості. На даний час на ринку гідними виробниками надувних ліжок заявили себе дві фірми: Intex, BestWay. Їхні вироби довели свою довговічність, міцність, комфортабельність. Але наша компанія вважає за краще тільки Intex – низька ціна, висока якість.

Ви ставите питанням, як продовжити термін служби надувного ліжка?

Тоді підкажемо вам пару слушних порад:

 1. Надувати ліжка і матраци слід за допомогою насосів низького тиску: ручних, електричних, які представлені на сайті інтернет магазину.
 2. Основне правило: не користуватися для надування ліжка компресором, насосом високого тиску або феном, гаряче повітря якого зашкодить ліжку. Надуваючи ліжко, Ви зможете відрегулювати ступінь жорсткості для забезпечення максимального комфорту. Надувати ліжко потрібно до тих пір, поки не розгладяться складки і ліжко не стане пружним на дотик.
 1. Слід пам’ятати, що надмірне надування може розірвати шви, якими б вони не були міцними, і пізніше із них може виходити повітря.
 2. Здувати надувне ліжко не виникне особливих труднощів, тому що в більшості з них є спеціальні клапани. Для здування ліжка потрібно відкрити клапан і натискаючи на поверхню ліжка, випускати з нього повітря. Також можна скористатися спеціальним насосом.
 3. Зберігати ліжко потрібно в здутому стані і в сухому вигляді. Останнє правило особливо актуальне для тих, хто використовував ліжко в якості матрацу на воді.
 4. Очищати надувні ліжка і матраци можна тільки за допомогою слабкого мильного розчину.
 5. До того ж саме завдяки мильному розчину можна знайти самий крихітний прокол, який надувні ліжка отримують під час експлуатації: для цього необхідно намилити ліжко, і те місце, де з’являться мильні бульбашки і є проколом.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь