Змішувач для гігієнічного душу

Сьогодні розповімо про пристрій змішувача з відведенням на гігієнічний душ. Ця стаття не просто відповідь на дитячі питання “Що там всередині?” і “Як це працює?”, а й застереження майстрам, чого не варто робити.

На відміну від звичайної душової, гігієнічна насадка має розсіювач невеликого діаметру і кнопку, при натисканні якої вода відкривається, а при відпусканні закривається. Такий “девайс” можна помітити в санвузлах громадських закладів, в побутових приміщеннях на виробництвах і просто в звичайних квартирах. А придбати його можна практично в будь-якому магазині сантехніки.

Про переваги цього пристрою згадували раніше. Це дійсно дуже зручно. Гігієнічний душ може замінити біде в приміщеннях, де установка класичного біде небажана або неможлива, з його допомогою можна налити воду в відро, вимити взуття або лапи собаці після прогулянки і т.д.

Гігієнічний душ
Гігієнічний душ

Здавалося б, досить купити шланга із душової і підключити таку лійку до звичайного змішувача і готово! Багато хто так і робить, практикують такий “лайфхак”.

Стоп.

Потрібно пам’ятати, що ні шланг від душової, ні сама гігієнічна насадка, не розраховані на роботу під тиском і можуть перебувати в такому стані дуже нетривалий час.

При такому підключенні виникає небезпека, що після користування людина рано чи пізно забуде перекрити воду в змішувачі. Тоді через якийсь час трапиться неминуче: порветься шланг, або зруйнується лійка. Вода буде текти на підлогу, до тих пір, поки аварія не буде виявлена і кран не буде перекритий.

Така конструкція потенційно небезпечна.

Для того, щоб подібна ситуація не виникала потрібно, щоб був розроблений змішувач з відведенням на гігієнічну лійку. Про особливості та пристрої цих змішувачів ми сьогодні і розповідаємо.

Зазвичай це однорукояточний змішувач для раковини з додатковим виходом води, до якого підключається душовий шланг. При включенні води потік йде через вилив, як у звичайних змішувачах, а утримуючи кнопку, перемикається на лійку. При відпуску потік перемикається назад на вилив. Такий принцип роботи гарантує, що душовий гарнітур ніколи не буде перебувати під тиском, а покидаючи приміщення, відвідувач не забуде вимкнути воду, як і у випадку зі звичайним змішувачем.

Існують дві схеми перемикання потоків, які використовуються різними виробниками:

  • розгалужувач, що працює від атмосферного тиску,
  • і механічний клапан.

Другий варіант кращий з причини більш високої надійності.

Висновок

Гігієнічний душ для унітазу із змішувачем: ідеальна альтернатива горезвісним біде. Такий аксесуар для невеликих ванних кімнат є чи не найкращим способом проводити щоденні водні гігієнічні процедури легко і швидко. Установка його проста, він не займає багато місця і дозволяє відмовитися від розміщення у ванній кімнаті додаткових сантехприборів. З огляду що монтаж такого пристосування можна здійснити прихованим способом, він буде доречний для будь-якого стилю ванної кімнати.

Якщо наш короткий лікнеп виявився вам корисний, ставте лайки і діліться з друзями.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments