Секційні огорожі високої якості: де їх придбати в Україні?

Відмінним варіантом захистити промислову або приватну територію є огородження з металу, зокрема широко застосовуються секційні паркани з зварної сітки. Це прекрасний вид сучасної огорожі, надійно захищає від стороннього доступу, і в той же час забезпечує повітро-і світлопроникність, оглядовість. Виріб, простий в монтажі, недорогий і довговічний одночасно є частиною ландшафту і може стати міцним підґрунтям для формування живопису.

Лідером поставок на український ринок метизної продукції є компанія-виробник Сітка Захід. На офіційному сайті купити металеві огорожі можна недорого і з адресною доставкою. Менеджер інтернет магазина із задоволенням надасть детальну інформацію про товари і допоможе оформити замовлення.

Особливості секцій: як не допустити помилки при виборі

Секційні огорожі являють собою окремі металеві, сітчасті полотна, які кріпляться спеціальними фіксаторами до стовпів. Окрема секція виробляється зі сталевих прутів, методом зварювання їх між собою. Завдяки наявності V-образного вигину конструкція набуває жорсткістю і об’ємністю. Крім того, така конструкція має розкішний зовнішній вигляд.

Застосування метизної продукції дуже велика, адже вона нічим не поступається парканів з цегли або каменю. Секції можуть встановлюватися на будь-яких об’єктах:

  • Приватних володіннях, захищаючи двір, сад, город.
  • Котеджних селищах для огорожі території.
  • Парках, скверах, лісопосадках.
  • Промислових підприємствах, складах.
  • Громадських будівлях і місцях загального користування.
  • Спортивних майданчиках.
  • Парковках і стоянок автосалонів.

У Сітка Захід виробництво огорож ведеться за встановленими нормами і європейськими стандартами. Вироби українського виробника проходять багаторівневий контроль, завдяки якому споживач отримує високоякісні вироби. Переваг у секційних парканів безліч, серед яких надійність, стійкість до механічних пошкоджень, довговічність, стійкість кольору, простота в догляді, незначна вага.

На сьогодні зварні паркани з окремих секцій є найпопулярнішими і затребуваними. Вони виготовляються за встановленими стандартами. У компанії Сітка Захід можна виготовити огорожі на замовлення, завдяки чому будуть змінені розміри і колір конструкції. Адже для кожного покупця потрібен особловий підхід, який формується по стилю, бажанню, бюджету. Ми підберем Вам найкращий варіант.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments