Пробне ЗНО 2015. Українська мова і література. Скачати завдання і відповіді

Скачати завдання, відповіді (файлообмінник),  з блогу

Пробне ЗНО 2015 з української мови і літератури
Пробне ЗНО 2015 з української мови і літератури

21 березня 2015р. у загальноосвітніх навчальних закладів України було проведено пробне ЗНО 2015 з української мови і літератури.

На даній сторінці ви маєте можливість скачати завдання, відповіді на тестові завдання та схему підрахунку Пробного ЗНО 2015 з української мови і літератури. Щоб перевести свій тестовий бал у 200 бальну шкалу потрібно скористатись сервісом який розміщений на інформаційній сторінці “Особистий кабінет учасника пробного ЗНО

Нагадаємо, що багато матеріалів для підготовки до іспитів ЗНО 2015 з української мови (тести за минулі роки, збірники для підготовки) опубліковано у розділі Підготовка до ЗНО 2015 з української мови і літератури.

У наступну суботи 28 березня 2015р. відбудуться пробні тестування з інших навчальних предметів ЗНО: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Копії усіх тестових зошитів будуть опубліковані на нашому порталі Ерудит.нет. Слідкуйте за новинами сайту.

Переглянути Пробне ЗНО 2015 з української мови і літератури Онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь