Вебінар по ЗНО 2015р. Запрошуємо випускників та вчителів.

Вебінар про ЗНО 2015
Вебінар про ЗНО 2015

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти спільно з Львівськийм обласним інститутом післядипломної педегогічної освіти запланував проведення в період з 24 листопада по 04 грудня 2014 року вебінарів на тему: «Формат та особливості ЗНО-2015». Учасниками вебінарів будуть випускники загальноосвітніх навчальних закладів та їх учителі.

Доводимо до Вашого відома, що вебінари для учасників з Львівської області відбудуться 01-04 грудня 2014 року. Умови реєстрації та участі, конкретні дати, адресу веб-кімнати, логіни та паролі загальноосвітніх навчальних закладів-учасників вебінару будуть надіслані додатково.

Хронометраж організації та проведення вебінару подаємо у таблиці нижче.

 

Дата, час Зміст роботи
1. 3-4 дні до дати вебінару Повідомити про вебінар у ЗНЗ. Надати адреси ресурсів для ознайомлення про ЗНО-2015. Визначити зацікавлені ЗНЗ, які мають технічні можливості участі. Надати їм логіни, паролі доступу, адресу веб-кімнати
2. 1-2 дні до дати вебінару У чаті веб-кімнати оголосити про готовність до вебінару (відповідність технічним вимогам) та орієнтовну кількість учасників. На адресу ЛРЦОЯО, яка буде вказана у листі, учасники надсилають запитання щодо ЗНО-2015, на які хотіли б отримати відповіді під час проведення вебінару
3. День вебінару

1430-1500

Налаштування системи проведення вебінару. Інструктаж щодо роботи у системі
4. День вебінару

1500-1545

Проведення вебінару
5. День вебінару

1545-1600

Надання відповідей на запитання учасників
6. До 10.12.2014 Аналіз та підсумки проведення вебінару. Публікація матеріалів вебінару на сайті ЛРЦОЯО Lvtest.org.ua

 

До участі у вебінарах запрошуються педагоги та випускники загальноосвітніх навчальних закладів у вебінарі.

Портал Ерудит.нет слідкуватиме за проведенням даних вебінарів і відео записи цих вебінарів будуть опубліковані на нашому веб-сайті.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь