Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО 2015 з географії – 28 балів

Інформація про тест ЗНО 2015 з географії
Інформація про тест ЗНО 2015 з географії

Сьогодні, 7 липня 2015 року, члени експертної  комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти під час онлайн-трансляції  шляхом голосування визначили пороговий бал «склав/не склав» для тесту географії.

Скачати завдання і відповіді ЗНО 2015 з географії.

Нагадаємо, що ЗНО-тестування  з географії виявили бажання пройти 65 627 осіб, взяли участь у тестуванні 51 212 абітурієнтів.  Результати, які отримали після обробки бланків відповідей, засвідчили, що абітурієнти, які складали тест з географії, знають краще предмет, ніж від них очікували експерти. Але лише одна особа склала тест з географії на 92 бали (максимальна кількість балів).

Отже, пороговий бал «склав/не склав» для тесту географії –  28. Тобто це та кількість тестових балів, яку набрав мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолали «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ.

Не склали тестування 6,8 % учасників, а це 3 480 осіб.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії  будуть оголошені 8 липня 2015 року.

У разі незгоди з отриманим результатом абітурієнт має право подати апеляційну заяву.  Прийом апеляційних заяв відбувається протягом п’яти календарних днів від дня офіційного оголошення результатів.

До відома: сертифікати з результатами  ЗНО не надсилаються поштою. Інформаційну картку, яка є додатком до Сертифіката ЗНО і містить результати, абітурієнти роздруковують зі своєї інформаційної сторінки, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

http://pedpresa.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь