Пороговий бал «склав/не склав» для тесту з хімії – 18 балів

ДПА 2015 з хімії у 9 класі
ДПА 2015 з хімії у 9 класі

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти під час онлайн-трансляції 7 липня визначила пороговий бал «склав/не склав» для тесту з хімії – 18.

Скачати завдання і відповіді ЗНО 2015 з хімії.

На участь у ЗНО  з хімії, що відбулось 26 червня, зареєструвались 39 777  абітурієнтів.  Взяли участь 32 711 осіб. У 9 комісіях працювали 77 експертів з різних регіонів України, які запропонували пороговий бал «склав/не склав» для тесту хімії – 21,3. Тож, на думку фахівців, не подолають поріг 15 % учасників ЗНО.

Проте експерти після отримання всіх результатів, вдавшись до методу Ангоффа-Беука, побудували графік, за яким пороговий тестовий бал – 18. Відсоток учасників, які подолають поріг, – 84,7 %. Таким чином кількість учасників, які не склали тест становить – 15,3 %.

Під час засідання члени комісії висловлювались за те, щоб залишити запропонований пороговий бал. А зважаючи на складність завдань і на технічну помилку в тестах пролунала пропозиція знизити бал до 17, і навіть до 16.

Однак через те, що учасники ЗНО з хімії здебільшого претендують на вступ до медичних ВНЗ, то бал знижувати не можна, адже ці люди в майбутньому відповідатимуть за здоров’я своїх пацієнтів, зазначали експерти.

Так у результаті фахової дискусії експерти визначили пороговий бал «склав/не склав» для тесту з хімії. Він становить – 18.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії будуть оприлюднені 8 липня 2015 року.

http://pedpresa.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь