Поріг “склав/не склав” для тесту ЗНО 2015 з англійської мови дорівнює 13 тестових балів

Програма ЗНО 2015 з англійської мови
Програма ЗНО 2015 з англійської мови

24 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг “склав/не склав” для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, який у 2015 році дорівнюватиме 13 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Отже, пороговий бал “склав/не склав” для тестуЗНО:

з англійської мови становить 13. Не подолали поріг 15 % учасників ЗНО.

з німецької мови11 балів. Не подолали – 18,4 %.

з французької мови13. Не подолали поріг – 13,1 %

з іспанської мови 14. Не подолали поріг 15,8 % учасників ЗНО

Відео запис трансляції засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

Усі учасники тестування, результат яких склав 12 балів включно або нижче, не матимуть результатів тесту ЗНО з англійської мови та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО з англійської мови, які набрали 13 балів і більше, отримають результати тестування за шкалою 100-200 балів.

Результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови які подолали пороговий бал, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені 25 червня.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, дорівнював 56 тестовим балам.

Пороговрий бал з інших іноземних мов склав: німецька мова – 11 тестових балів, французька мова – 13 балів, іспанська мова – 14 балів.

http://osvita.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь