Петиція Президенту України щодо забезпечення можливості проведення ЗНО 2016 в Україні.

Електронні петиція про ЗНО 2016
Електронні петиція про ЗНО 2016

Ознайомитися з текстом петиції ЗНО 2016 (підписати)

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Запровадження зовнішнього незалежного оцінювання є чи не єдиною з успішнішою реформою у сфері освіти за останні два десятиліття. У цьому році система незалежного тестування зробила значний крок у своєму розвитку. Згідно з рішенням колегії МОН, наступного року окрім обов’язкового для всіх тестування з української мови і літератури, майбутні випускники обов’язково мали б складати ще два — тестування з англійської та тестування з математики чи історії (на вибір). Та ситуація яка зараз склалась навколо Українського центру оцінювання якості освіти ставить під сумнів можливість успішного проведення ЗНО-2016.
Зараз робота Українського центру оцінювання якості освіти практично паралізована, а підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році призупинена(директор центру його заступник відсторонені від роботи, вилучення правоохоронними органами частини серверного обладнання унеможливили доступ до баз даних і програмного забезпечення працівникам центру, з огляду на непевну ситуацію звідти йде відтік професіоналів, не вирішуються питання із організації тендерів на закупку потрібного обладнання тощо).
З огляду на це, просимо підписати відповідний указ, який би передбачав комплекс невідкладних заходів для відновлення нормальної роботи Українського центру оцінювання якості освіти та запустив технологічний процес проведення зовнішнього незалежного оцінювання -2016.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь