“Особливості визначення результатів ЗНО-2015″. Відео з вебінару

728-90-acid
Особливості визначення порогового балу ЗНО 2015

Особливості визначення порогового балу ЗНО 2015

5 березня 2015р.  відбувся вебінар на тему: “Особливості визначення результатів ЗНО-2015″. На запитання відповідав директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Нагадаємо, що багато матеріалів для підготовки до ЗНО 2015 (збірники, тестові завдання за минулі роки) розміщені у розділі ЗНО 2015.

Вебінар “Особливості визначення результатів ЗНО-2015″ можна переглянути в записі на цій сторінці.

До старту зовнішнього незалежного оцінювання залишається дедалі менше часу, а у майбутніх абітурієнтів і досі немає відповідей на багато запитань. Щоб остаточно пояснити особливості проведення ДПА та ЗНО-2015, УЦОЯО спільно з Освітнім порталом “Педагогічна преса” організували вебінар за участі Ігоря Лікарчука.

Під час прямого включення із зали засідань МОН Ігор Лікарчук дав відповіді на запитання щодо визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року, зокрема, «порогового бала» та результатів державної підсумкової атестації з української мови у формі зовнішнього оцінювання.

10 грудня Ігор Лікарчук також відповідав на запитання, які кожен охочий міг залишити на нашому сайті в коментарях під відеотрансляцією. Як це було, ви можете подивитись тут.


http://pedpresa.ua

Сподобалась стаття? Поділіться у соціальних мережах:Оцініть статтю:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет голосов, оставьте первым)
Loading...
 

Вам також буде цікавим

Comments:

Залишити відповідь