Завдання, відповіді НМТ 2023 за 20 червня (вівторок)

Сьогодні, 20 червня для більшості учасників завершується основна сесія НМТ. Нагадаємо, офіційно основна сесія НМТ триває з 5 по 23 червня і при появі нових завдань публікуватимемо їх на сайті Ерудит.нет.

Рекомендуємо переглянути

Щоб переглянути завдання відповідного предмету НМТ 2023, скористайтесь змістом. При появі нових завдань, ми доповнюватимемо цю сторінку. Слідкуйте за оновленнями …

Завдання, розбір (відповіді) НМТ з математики за 20 червня

Рекомендуємо переглянути формули, які будуть (і не будуть) у тестовому зошиті на НМТ/ЗНО 2023 з математики

Завдання НМТ з фізики за 20 червня

1.Маятник. Механічний маятник з ниткою довжиною 1м і кулькою масою 0.1кг, яка привʼязана до кінця нитки. Коли кулька в точці рівноваги (коли вона відхилена на максимальний градус), сила нятагу 1.5Н. Знайдіть, на яку максимальну висоту підніметься кулька
2.Ізотоп і піврозпад
Є якась речовина (Цезій абощо), період піврозпадку якої 30 років. Скільки має пройти років, щоб залишилося лише 1/32 ізотопу
3.  «Що таке електролітична дисоціація?»
4. Були чотири термопроцеси (адіабатне охолодження, ізобарне розширення і подібне) і формули енергії до них (типу «Q=A+deltaU”)
5. Була задача, де газ ізобарно стисну, отримали якусь енергію і треба знайти кількість речовини (задача на формулу внутрішньої енергії)
6. Був зображений провід, напрям електрично стуруму в ньому, напрям магнітного поля – треба вибрати, куди провід почне рухатись (правило правої руки)
7. Тіло починає рухатись і модуль швидкості завжди збільшується, укажіть формулу зміщення (Прикол в тому, шоб вибрати формулу, у якій швидкість змінюється завжди в одну «сторону»(тобто негативно або позитивно) – тобто щоб, незалежно чи вперед чи наз іде тіло, модуль швидкості завжди збільшувався.
8. На катод світять світлом, потім частоту світла збільшили у 1.5 разів. Є 4 різні значення(напруга затриму, довжина хвилі, робота виходу, і ще щось) і треба вказати як це значення змінилося (збільшилося/зменшилося у 1.5 разів, не змінилося, збільшилося/зменшилося більше ніж у 1.5разів)
9. Є трансформатор,1 обмотка складається з 100 витків у якому була напруга 900В, а у 2обмотці – 300витків (або якесь інше число). Знайдіть напругу у другій обмотці.

Завдання НМТ 2023 з математики за 20 червня (1 зміна)

Завантажити: Розв'язки до завдань НМТ з математики за 20 червня 1 зміна (відповіді)

Завдання взято із ютуб каналу Alexey Sidorov, та Telegram каналу https://t.me/OAC_Math. Розбір завдань опублікований внизу після завдань.

Відеорозбір завдань НМТ з математики за 20 червня

Завдання НМТ 2023 з математики за 20 червня (2 зміна)

Нагадаємо, УЦОЯО оприлюднив завдання із усіх предметів НМТ 2023 за 15 червня

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments