Найголовніше про тест ЗНО 2015 з фізики

Інформація про тест ЗНО 2015 з фізики
Інформація про тест ЗНО 2015 з фізики

У понеділок, 22 червня 2015 майбутні абітурієнти складатимуть тестування зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Нагадаємо, що після завершення тестування за сторінках порталу Ерудит.нет буде опубліковано копію тестового зошита ЗНО 2015 з фізики і неофіційні відповіді. Слідкуйте за новинами у мережі Вконтактhttp://vk.com/zno_dpa_15

Для складання іспиту ЗНО з історії України зареєстровано 51 463  учасників.

Загальна кількість завдань сертифікаційної роботи – 34.

На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість балів за тест ЗНО з фізики можна отримати 54 бали.

Сертифікаційна робота з фізики складається із завдань трьох форм:

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1-20). До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
  2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) (21-23). До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч).

Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

  1. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (24-34). Під час виконання

цих завдань потрібно вписати отриманий числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові завдання, до бланка відповідей А.

Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з фізики:

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
  2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.
  3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (24, 25) є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 балом. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання – 2.

Завдання 24-34 оцінюються 0 або 2 балами: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

Детальніше про тест у характеристиці сертифікаційної роботи ЗНО 2015 з фізики.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь