Тренажер ЗНО з англійської мови. Скачати або онлайн. [Підручники і посібники]

Скачати pdf

Читати онлайн (дочекайтесь повної загрузки …)

Тренажер з англійської мови. Підготовка до ЗНО з англійської мови
Тренажер з англійської мови. Підготовка до ЗНО з англійської мови

Посібник Тренажер з англійської мови для підготовки до ЗНО з англійської мови адресований учням, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови та державної підсумкової атестації за курс середньої школи. Він містить 20 комплексних тестів, які відповідають Програмі ЗНО, зразки бланків відповідей та ключі до завдань.

Кожен тест складається з двох частин: читання та письмо.

Завдання на читання перевіряють загальне, детальне та вибіркове розуміння тексту, вміння розпізнавати зв’язки між частинами тексту, правильно використовувати лексичні одиниці та граматичні форми відповідно до контексту.

Завдання другої частини перевіряють вміння вживати правильне слово відповідно до контексту та робити висловлювання у письмовій формі.

Тематика текстових завдань дібрана згідно Програми вивчення англійської мови на старшому етапі загальноосвітньої школи. Матеріал базується на автентичних зразках мови, охоплює реалії сучасного життя. Письмові завдання мають комунікативний характер, готують до використання мови у сферах щоденного спілкування.

Матеріал може бути ефективно використаний для підготовки до складання тестів різного формату.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь