Найголовніше про тест ЗНО 2016 з англійської мови

Інформація про тест ЗНО 2016 з англійської мови
Інформація про тест ЗНО 2016 з англійської мови

Тест ЗНО 2016 з англійської мови цього року мав бути одним із обов’язкових, проте міністерство освіти відклало даний іспит, мотивуючи тим, що немає технічного забезпечення. Швидше за все обов’язковим він буде вже у 2017 році.

Тестування зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови відбудеться у вівторок, 7 червня 2016р.

Нагадаємо, що у вівторок після завершення тестування на сторінках порталу Ерудит.нет і у блозі Підготовка до ЗНО 2016 буде опубліковано копію тестового зошита,завдання ЗНО 2016 з англійської мови і неофіційні відповіді. Слідкуйте за новинами у соціальній мережі Вконтакте:  https://vk.com/zno_dpa_2016 .

Корисні матеріали для підготовки до ЗНО 2016 з англійської мови:

 

Щоб успішно скласти тест ЗНО з англійської мови, рекомендуємо ознайомитись із наступними порадами:

 1. Обов’язково ознайомтеся з маршрутами доїзду до вашого пункту тестування.
 2. Пам’ятайте, що допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:
  Сертифіката ЗНО;
  паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  запрошення-перепустки (хоч для ЗНО з української мови його не потрібно було) для участі в ЗНО, тому перевірте щоб їх не забути вдома. У випадку відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт не буде допущений до здачі іспиту.
 3. Візьміть кілька ручок чорного кольору та по бажанні пляшку води.
 4. Пам’ятайте, що допуск абітурієнтів до пункту тестування починається з 10:15 і триває до 10:50, а початок ЗНО з усіх предметів – 11:00. Тому постарайттесь не спізнитись.
 5. Не беріть із собою мобільних телефонів, планшетів, книжок, рукописних матеріалів – будь чого, що може послужити вам шпаргалкою, і через що вас можуть вигнати із аудиторії, і ваше тестування буде не дійсним.
 6. Постарайтесь добре виспатись перед іспитом. Успіхів вам, і високих тестових балів.

Коротко про тест ЗНО 2016 з англійської мови

 • Загальна кількість завдань роботи – 43.
 • На виконання роботи відведено 120 хвилин.

У сертифікаційній роботі з англійської мови використовуються завдання чотирьох форм:

 1. Завдання на встановлення відповідності (№1-5, 11-16). У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із наведених варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив правильну відповідність і позначив правильний варіант відповіді в бланку відповідей А.
 2. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№6-10). До кожного завдання наведено чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь в бланку відповідей А.
 3. Завдання на заповнення пропусків у тексті (№17-42). У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із наведених варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильний варіант відповіді в бланку відповідей А.
 4. Завдання з розгорнутою відповіддю (№43). Завдання цієї форми передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації в бланку відповідей Б.

Схеми оцінювання завдань сертифікаційної робити з англійської мови:

 1. Завдання на встановлення відповідності оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено або відповіді не надано.
 2. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
 3. Завдання на заповнення пропусків у тексті оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
 4. Завдання з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 14 балів за критеріями:

a. Змістове наповнення (опрацювання трьох умов, зазначених у комунікативній ситуації)

а1 – перша умова: 0, 1 або 2 бали.

а2 – друга умова: 0, 1 або 2 бали.

а3 – третя умова: 0, 1 або 2 бали.

b. Структура тексту та зв’язність

b1 – логіка викладу та зв’язність тексту (наявність з’єднувальних елементів у тексті): 0, 1 або 2 бали.

b2 – відповідність письмового висловлення заданому формату (твір, лист (особистий, діловий), оголошення, записка тощо): 0, 1 або 2 бали.

c. Використання лексики (лексична наповнюваність, володіння лексичним матеріалом): 0, 1 або 2 бали.

d. Використання граматики (морфологія, синтаксис, орфографія): 0, 1 або 2 бали.
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, – 56.

Багато матеріалів для підготовки до ЗНО з англійської мови  шукайте у розділі ЗНО 2016 з англійської мови.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь