Вакцинація працівників столичної галузі освіти – один з елементів підготовки до навчального року, – КМДА

Вакцинація працівників столичної галузі освіти – один з важливих елементів підготовки до нового навчального року. На сьогодні у столиці вакциновано 88 595 працівників столичних навчальних закладів, а це лише 57%. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Працівники закладів шкільної та дошкільної освіти найбільш вразливі до захворювання на коронавірус. Це зумовлено великою кількістю контактів та тим, що значна їх частина – літні люди. Сьогодні наше завдання охопити вакцинацією максимальну кількість працівників, і таким чином вберегти їх від важкого перебігу захворювання. Місто створило усі умови для того, щоб працівники освіти мали змогу щепитися. Тож, не зволікайте, вакцинуйтеся, збережіть своє здоров’я та своїх рідних», – закликав Микола Поворозник.

За його словами, загалом за весь період вакцинальної кампанії столиця залишається лідером вакцинації проти COVID-19 у країні – станом на 2 серпня вже зроблено 849 361 щеплення. Першу дозу вакцини вже отримали 557 577 осіб, другу – 291 784.

Нагадаємо, Станом на 1 вересня 2021 року вчителі мають право приступати до роботи без проходження медичних оглядів

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments