У яких зонах діятиме вимога про 80% вакцинованих вчителів для роботи шкіл, – Ляшко (ВІДЕО)

У регіонах, що перебуватимуть на зеленому рівні епідемічної небезпеки, школи працюватимуть у звичайному режимі, а вимога про 80% вакцинованих педпрацівників у закладі освіти діє у жовтій, помаранчевій та червоній зонах.

Про це в ефірі програми “Сніданок з 1+1” сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

“Саме ця цифра – 80% освітян (в одному закладі освіти, які вакциновані – ред.) – діє на території тих областей, де встановлений жовтий, помаранчевий, червоний рівень епідемічної небезпеки. Якщо діє зелений рівень, як зараз, то ця норма не поширюється, школи відкриваються. Знову ж таки – не чекаємо жовтого, помаранчевого і червоного рівнів, а вакцинуємося”, – закликав Ляшко.

Він нагадав, що згідно з умовами адаптивного карантину, у випадку, якщо у регіоні встановлюється рівень епіднебезпеки, вищий за зелений, то в закладах освіти запроваджується дистанційне навчання, якщо колектив закладу освіти не вакцинований на 80%.

При цьому Ляшко наголосив, що вакцинація вчителів добровільна і безкоштовна.

Водночас міністр нагадав, що минулого навчального року при погіршенні епідситуації школи закривалися.

“Сьогодні ми даємо шанс школам працювати, якщо буде 80% вакцинованого викладацького складу, тому ми не говоримо, що ми примусово вводимо вчителів в ситуації, коли вакцинація від COVID-19 є обов’язковою. Це один з варіантів, щоб школа працювала під час жорсткіших карантинних обмежень”, – сказав Ляшко.

Нагадаємо, Станом на 1 вересня 2021 року вчителі мають право приступати до роботи без проходження медичних оглядів

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments