Степанов розповів, який вигляд може мати навчання у школах від 1 вересня

МОЗ і Міносвіти розробляють правила для роботи закладів освіти. 

Міністерство охорони здоров’я розробляє правила роботи навчальних закладів від 1 вересня.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 14 липня.

“Зараз ми розробляємо правила, як наші діти навчатимуться від 1 вересня. Під час розгляду цих питань і встановлення відповідного регламенту, правил навчання, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, зокрема й такі (коли діти навчатимуться у дві зміни)”, – каже Максим Степанов

За його словами, обговорюється діяльність медичного працівника у закладі освіти, а також проведення температурних скринінгів у школярів. Наразі МОЗ і Міносвіти розробляють правила для роботи закладів освіти.

“Що стосується медичної сестри, яка працює в школі, вважаємо, що це питання варто розглянути і власнику закладу, адміністрації – в який спосіб буде працювати медична сестра. Що стосується скринінгу температури, то вимірювати її можуть й інші працівники школи”, – повідомив Степанов.

Він наголосив, що правила повинні бути ефективними для захисту, а разом з тим і максимально комфортними для всіх учасників освітнього процесу. “У нас ще не було такої ситуації, яку ми переживаємо щодо коронавірусної хвороби та пандемії у всьому світі”, – каже міністр охорони здоров’я.

Нагадаємо, від 12 березня навчальні заклади пішли на карантин через коронавірус в країні. Школярі та студенти закінчували рік в онлайн-режимі. Щонайменше до 31 липня в країні діє адаптивний карантин.

Крім того, у МОН повідомили, що на початку наступного навчального року, у вересні, школярі матимуть коригувальне навчання.  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за умови помірного розвитку епідемії коронавірусу в Україні діти підуть до школи 1 вересня.

Нагадаємо, у МОН є три варіанти початку нового навчального року, – Шкарлет

tsn.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments