Карантин в Україні діятиме щонайменше до кінця 2021 року, – Степанов

Карантин в Україні діятиме до кінця 2021 року щонайменше, при цьому є ймовірність посилення обмежень – зокрема, введення локдауну та повна зупинка громадського транспорту – якщо ситуація з коронавірусом буде виходити з-під контролю.

Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Чиновник зазначив, що зараз питання про додаткові обмеження та введення локдауну обговорюється.

“Але ми повинні балансувати між епідеміологією та життям країни, бізнесом… Ми поки дивимося на ситуацію”, – сказав міністр.

Головне, щоб не було колапсу медичної системи, додав Степанов, назвавши це “основним показником”.

Глава МОЗ закликав громадян дотримуватися всіх рекомендацій по профілактиці зараження COVID-19 і дотримуватися карантинних обмежень, оскільки зараз це “дуже важливо”.

Згідно з прогнозом, у найближчі 2-3 тижні в Україні буде зростання захворюваності на коронавірус, і кількість нових випадків зараження може становити 25 тисяч на добу.

Також Степанов розповів, що в кінці березня або на початку квітня очікуються поставки вакцин від коронавірусу в рамках глобальної програми COVAX. Крім того, у квітні повинні прийти нові дози препарату Covishield (AstraZeneca).

Нагадаємо, за навчання одного учня на одному уроці педагог отримує 2 гривні 31 копійку, – освітній експерт Володимир Онацький

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments