Дистанційне навчання: МОН у понеділок направить рекомендації у регіони

У понеділок, 12 жовтня, Міністерство освіти та науки направить у регіони лист з рекомендаціями щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Однак МОН не буде нікого змушувати запроваджувати “дистанційку”, пише РБК-Україна.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

Рекомендаційний лист в першу чергу стосуватиметься “помаранчевих зон” карантину та регіонів, де складна ситуація з поширенням коронавірусу.

Рекомендуємо переглянути. В Україні оновили карантинні зони на 12 жовтня 2020р. (КАРТА)

“Ми, звичайно ж, будемо офіційно рекомендувати або змішану форму, або повністю дистанційну. Не наказувати, а рекомендувати… Ми нікого не можемо примусити, яку форму навчання застосувати. Вже ж давно здійснилася децентралізація”, – сказав Шкарлет.

Т.в.о. міністра зазначив, що органи місцевої влади самі вирішують, коли починати канікули та яку форму навчання запроваджувати у закладах освіти.

“Я закликав бути відповідальними всіх, незалежно від того, чи то школа, чи то заклад вищої освіти. Університети давно, більшість з них знаходяться на дистанційному навчанні задля того, щоб здійснити соціальне дистанціювання”, – додав він.

Нагадаємо, сьогодні у своєму Telegram-каналі Шкарлет звернувся до органів місцевого самоврядування з проханням перевести заклади освіти на дистанційне навчання на найближчі два тижні. Своє прохання він пояснив стримуванням поширення коронавірусу.

Нагадаємо, у МОН закликали школи перейти на дистанційне навчання

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments