Інформація про завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

Інформація про завдання на олімпіаду з трудового навчання
Інформація про завдання на олімпіаду з трудового навчання

Скачати

Про завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

 

II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)  проводитиметься 5 грудня 2015 року у двох паралелях (9 клас і 11 клас).

II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) проводитиметься у три тури: теоретичного, комплексної роботи, захисту проекту.

Теоретичний тур. Учасникам протягом 45 хв. будуть запропоновані тести у яких потрібно вибрати правильні відповіді. Масимальна к-сть балів за теоретичний тур 20 балів.

Комплексна робота. Виконується за вибором рай(міск) методкабінетів з врахуваням потреб та можливостей майстерень де проводиться олімпіада.

Після завершення роботи, учасники презнтуватимуть свій виріб перед членами журі.

На виконання завдання передбачено до 2,5 години. Робота оцінюватиметься в 60 балів.

За порушення правил техніки безпеки під час виконання завдання учасники можуть позбавлятися до п’яти балів рішенням Голови журі за вмотивованим поданням членів журі у присутності учасника, до якого ця норма застосовується.

Захист проекту. Під час захисту проектів учасники представлятимуть домашні роботи, презентуватимуть їх та відповідатимуть на запитання членів журі (5-7хв.) щодо процесу виготовлення, особливостей конструкції, підбору конструкційних матеріалів тощо. В презентації птрібно висвітлити такі етапи проекту: дослідження, проектування, виготовлення, застосування.

Теми проектів будуть повідомлені додатково. Вироби мають бути негроміздкими та виконуватись у межах 12 годин для 9 класу та 18 годин для 11 класу. Масимальна кількість балів за виконання  завдання – 40 балів.

Критерії оцінювання:

– відповідність вимогам умов проекту (напрям, презентація, захист);

– функціонльність виробу та зручність у викормстанні;

– естетична цінність, привабливість виробу;

– оригінальність роботи та новизна у підході до вирішення завдань.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь