Історія – захоплюючий екскурс століттями

Питання навіщо знати історію своєї країни, на сьогоднішній день є достатньо популярним. Молоде покоління рідко цікавиться історією нашого народу, а тому і не задумується, що це питання дуже схоже на те, а чи варто вчитися на чужих помилках, коли можна набивати власні шишки?

Чи може культурна людина не мати знання про своє минуле? Бути відрізаним від мудрості та досвіду свого народу? І відповідь напрошується однозначна: звичайно ні!

Чому важливо вивчати та пам’ятати історію України?

Історія — це не просто наука, яку нас змушували вчити в школі  чи у вищих навчальних закладах. Історія це душа нашого нескореного народу та минуле всього людства! І як би нам не хотілося зробити її іншою, кращою, не такою кровопролитною, та, нажаль, її неможливо змінити чи переписати, як би нам цього не хотілося. І саме  вона складає та загартовує характер нації та самої людини. Знaння історії дає можливість не тільки пізнaти минуле, а й зaглибитись у його таємниці, уникнути бaгaтьох помилок, зроблених нашими предками. Саме тому, у такий непростий для України час, ми хочемо порадити чудову підбірку книг, в яких описана правдива історія України.  Історичні книги не лише зроблять вас більш культурними й освіченими, але й з головою віднесуть у славне минуле, передадуть увесь колорит та яскравість пройдешніх років. І крім цього, відкриють очі на багато нюансів, невідомих вам раніше. І найважливіше, знання своєї історії, поглибить ваш патріотизм та любов до своєї країни, а цього погодьтесь, так бракує багатьом громадянам своєї країни.

Такої історії ви ще не знали

Історію своєї держави має знати кожен громадянин. Проте багато хто вважає, що науково-популярні видання схожі на нудні шкільні підручники, тому не наважуються їх купити. І даремно, адже сучасні книги з історії України дуже цікаві. Автори створюють швидше не навчальні посібники, а художні твори, де барвисто та захоплююче описані події минулих років.

Незважаючи на те, що кожне нове покоління намагається переписати історію своєї держави по-своєму, справжні поціновувачі цієї величної науки, які є авторами представлених в інтернет-магазині book-ye.com.ua книг, знають, що навіть найскладніші моменти — це величезна частина нашої спадщини, яку потрібно знати і цінувати. Книги з історії – це велика цінність, пронесена через покоління. Історія не обмежується великими людьми, яких ми всі знаємо, вона складається з багатьох життів як простих робітників і християн, так і владних володарів і князів.

То що, ви любите історію? Якщо відповіли «ні», швидше за все, вам просто ще не потрапили правильні книги з історії України.

Ми – творці сучасної історії

Щодня, кожен із нас, творить історію. І ми впевнені, що ніхто не хотів би бути забутим через роки. Саме тому купивши книги з історії від авторитетних авторів в Книгарні Є, ви перейметеся повагою та почуттям любові до кожного, хто зробив наш світ таким, як він є зараз.

У даному інтернет-магазині ви зможете знайти великий асортимент книг з історії України та поринути у світи Ярослава Грицака, Святослава Семенюка, Мартіна Поллака, Олега Бєлоколоса, Будзиновського В’ячеслава та інших авторів. Які проведуть вас цікавими просторами стародавніх скіфів, познайомлять з величчю Київської Русі, покажуть як зароджувалося і розвивалося козацтво, перенесуть в періоди боротьби за незалежність! Ми впевнені, що такої історії ви ще не знали!

Ми мусимо знати свою історію, для того щоб так, як наші великі предки, боротися та відстоювати свою Незалежність. Незалежність, за яку пролили свою кров тисячі героїв і яку так зухвало хоче відібрати наш зовнішній агресор.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments