ФІЗИКА – НАУКА ПРО ПРИРОДУ (презентація)

Скачати

Переглянути онлайн (дочекайтесь повної загрузки …)

Фізика наука про природу
Фізика наука про природу

Заслуги фізики важко переоцінити.
Будучи наукою, що вивчає найбільш загальні і фундаментальні закони оточуючого нас світу, вона невпізнанно змінила життя людини.

Так що ж вона дала людству?
Щоб відповісти на це питання, досить озирнутися навколо.

Завдяки відкриттю та вивченню електрики люди користуються штучним освітленням, їх життя полегшують незліченні електричні пристрої.

Дослідження фізиками електричних розрядів привело до відкриття радіозв’язку. Саме завдяки фізичним дослідженням у всьому світі користуються  інтернетом і мобільними телефонами.

Колись вчені були впевнені в тому, що апарати важчі за повітря літати не можуть, це здавалося природним і очевидним. Але брати Монгольф’є, винахідники повітряної кулі, а за ними і брати Райт, які створили перший літак, довели необґрунтованість цих тверджень.

Саме завдяки фізиці людство поставило собі на службу силу пари. Поява парових машин, а разом з ними паровозів і пароплавів, дала потужний поштовх до промислової революції.

Без фізики не були б можливі і космічні польоти. Завдяки відкриттю Ісааком Ньютоном закону всесвітнього тяжіння з’явилася можливість розрахувати силу, необхідну для виведення космічного корабля на орбіту Землі.

Знання законів небесної механіки дозволяє запущеним із Землі автоматичним міжпланетним станціям  успішно досягати інших планет, долаючи мільйони кілометрів і точно виходячи до призначеної мети.

Можна без перебільшення сказати, що знання, здобуті фізиками за століття розвитку науки, присутні в будь-якій області людської діяльності. У наш час фізика активно розвивається, у ній з’явився  такий по-справжньому загадковий напрямок, як квантова фізика.

Фізика –це інтересно,
це практично,
це актуально!!!!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь