Геометрія 8 клас Бевз, Освіта, 2016 (PDF, online)

Опубліковано підручник Геометрія 8 клас Бевз, Освіта, 2016. Даний підручник доступний для скачування у форматі pdf а також в онлайн режимі.

Скачати

Геометрія 8 клас Бевз, Освіта, 2016
Геометрія 8 клас Бевз, Освіта, 2016

Мова навчання: українська

Автор Бевз Г. П., Бевз В. Г., Владімірова Н. Г.

Новая программа – 2016

Видавництво Київ, “Освіта”

Рік видання 2016

Формат Pdf (електронний підручник)

Читати онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

 

Уцьому році ви продовжуєте вивчати геометрію — одну з найдавніших і цікавих галузей математики. Геометрія постійно розвивалася, як за формою, так і за змістом: збагачувалися її теорії, удосконалювалися способи доведення і розширювалися сфери застосувань. Від вимірювання землі, через аксіому паралельності і квадратури круга до самоподібності і фракталів — такий шлях пройшла геометрія за час свого розвитку. Вдумайтесь у слова відомого архітектора Ле Корбюзье:

«/І думаю, що пікши до теперішнього часу ми не жили Я такий геометричний період. ‘Парто поміркувати про, минуле, угадати про- те, що бую раніше, і ми будемо приголомшені тіш, що наЯкошитій сЯіпь — це сЯіпг геометрії чистої, істинної, бездоганної Я наших очах. Усе наЯколо— геометрій. Ніколи ми не бачили так ясно таких форм, як круг,, прямокутник, купі, цшіндр, куш, Яиконаних так Яирадно, д такою сумлінністю і так ЯпеЯнено>.

Якщо ми хочемо з природою, оточуючим світом жити в злагоді, то маємо добре розуміти його, а отже, і геометрію.

Геометрія потрібна всім: інженерам, архітекторам, конструкторам, художникам, креслярам, столярам, слюсарям, токарям, кравцям та багатьом іншим фахівцям. Застосовують знання з геометрії будівельники, мореплавці, військові, митці, астрономи і навіть кондитери. Яку б науку для вивчення в майбутньому ви не обрали, у якій би галузі не працювали, для високих результатів потрібні гарні знання з геометрії.

У величезному саду Геометрії кожний може дібрати собі букет за смаком: строгі доведення і практичні застосування, цитати визначних математиків і оригінальні задачі, поняття сучасної математики та історичні відомості. У 8 класі ви ознайомитеся з різними видами чотирикутників і їх властивостями, розглянете вписані та центральні кути, вписані й описані чотирикутники та інші многокутники. Ознайомитеся з двома перлинами геометрії — теоремою Фалеса і теоремою Піфагора. Розглянувши подібність трикутників і площі фігур, ви переконаєтеся, наскільки широко геометрія використовується в нашому житті.

Запрошуємо вас у світ Геометрії — дивний, щедрий, досконалий, тісно пов’язаний зі світами Праці, Розуму, Мистецтва. Сподіваємося, що наш підручник стане вам добрим помічником в опануванні геометричних знань, у набутті нових умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

Як працювати з підручником
Дорогі восьмикласники і колеги!

Ви тримаєте у руках новий підручник геометрії. Автори сподіваються, що ця книжка стане для вас надійним помічником і порадником. Пропонуємо своєрідну навігацію його сторінками.

Вагомим мотивом і гарним стимулом для навчання є відомості про творців геометрії та приклади практичного застосування навчального матеріалу. Висловлювання видатних математиків можуть стати для вас дороговказом не лише у навчанні, а й на життєвому шляху.

На початку кожного розділу подано короткий огляд його змісту українською та англійською мовами, а також приклади матеріальних об’єктів, моделями яких є геометричні фігури.
Вивчаючи теоретичний матеріал, звертайте увагу на слова, надруковані шрифтом, — це нові геометричні терміни. Ви повинні усвідомити,

 

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь