Алгебра 10 клас Нелін

Скачати або переглянути онлайн підручник з Алгебри 10 клас Нелін.

<<< Скачати ГДЗ Алгебра 10 клас Нелін >>>

Скачати (pdf)

 

Алгебра 10 клас Нелін
Алгебра 10 клас Нелін

Передмова для учнів
Ви починаєте вивчати новий предмет «Алгебра і початки аналізу», який об’єднує матеріал кількох галузей математичної науки. Як
і в курсі алгебри, значну увагу буде приділено перетворенням виразів, розв’язуванню рівнянь, нерівностей та їх систем і розгляду властивостей функцій. Поряд із розв’язуванням знайомих задач, пов’язаних з многочленами, раціональними дробами, степенями і коренями, у 10 класі буде розглянуто нові види функцій: степеневі й тригонометричні та відповідні рівняння і нерівності.
Принципово нову частину курсу — початки аналізу — буде розглянуто в 11 класі. Математичний аналіз (або просто аналіз) — галузь математики, що сформувалася у XVIII ст. і відіграла значну роль у розвитку природознавства: з’явився потужний, достатньо універсальний метод дослідження функцій, які використовуються під час розв’язування різноманітних прикладних задач.
Кілька зауважень про те, як користуватися підручником. Систему навчального матеріалу підручника з кожної теми подано за двома рівнями. Основний матеріал наведено в параграфах, номери яких позначено синім кольором. Додатковий матеріал (номери параграфів позначено сірим кольором) призначений для оволодіння темою на більш глибокому рівні (наприклад, для виконання складніших завдань з алгебри і початків аналізу зовнішнього незалежного оцінювання з математики). Учні можуть опановувати його як самостійно, так і під керівництвом учителя.
На початку багатьох параграфів наведено довідкові таблиці, які
містять основні означення, властивості та орієнтири для пошуку плану розв’язування задач з теми. Для ознайомлення з основними ідеями розв’язування задач наводяться приклади, у яких крім розв’язання міститься також коментар, що допоможе скласти план розв’язування аналогічного завдання.
З метою закріплення, контролю і самоконтролю засвоєння навчального матеріалу після кожного параграфа запропоновано систему запитань і вправ. Відповіді на ці запитання і приклади розв’язування аналогічних вправ можна знайти в тексті параграфа. Систему вправ до основного матеріалу подано за трьома рівнями. Задачі середнього рівня позначено символом «°», дещо складніші задачі достатнього рівня подано без позначень, а задачі високого рівня складності позначено символом «*». У підручнику для багатьох задач поглибленого рівня також пропонуються спеціальні орієнтири, які дають можливість опанувати методи їх розв’язування. Відповіді і вказівки до більшості вправ наведено у відповідному розділі. Про походження понять, термінів і символів ви зможете дізнатися, прочитавши «Відомості з історії». У кінці підручника наведено довідковий матеріал.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь